Implant silicon sani

96566 comentarii 1 2 ..... 183618371838 ..... 3218 3219 Înainte ›
0
03-10-2015, ora 21:19
melcrutz
Nu este medic/terapeut
melcrutz
Kamy93 Ce ai desenat pe sânii? Sunt măsurători ?
0
03-10-2015, ora 21:20
melcrutz
Nu este medic/terapeut
melcrutz
Ooo Ce mare este, sa îţi trăiască! Bănuiesc ca ai alaptat ?
0
03-10-2015, ora 21:28
kamy-93
Nu este medic/terapeut
kamy-93
Da. Sunt măsurători. O sa vezi când te vei duce la dr. Bine, nu stiu daca fac asta toţi dr, eu am fost la 2 si primul nu mi.a facut desenul doar al doilea.
0
03-10-2015, ora 21:30
runi
Nu este medic/terapeut
runi
Melmel, multumesc la fel. Ti-am trimis mesaj.
0
03-10-2015, ora 22:49
kamy-93
Nu este medic/terapeut
kamy-93
Melmel ai p.m
0
03-10-2015, ora 23:14
Ella1Ella
Nu este medic/terapeut
Ella1Ella
-*


Felicitari fetelor..evolutii superbe..chiar aratati foarte bine toate..va pup..si succes viitoarelor siliconate


(* modificat de admin)
0
03-10-2015, ora 23:24
melcrutz
Nu este medic/terapeut
melcrutz
Multumesc ptr răspunsuri.
0
03-10-2015, ora 00:36
Mimi04
Nu este medic/terapeut
Mimi04
Mihaela Flavia ai p.m :-)
0
03-10-2015, ora 00:36
Mimi04
Nu este medic/terapeut
Mimi04
CataLi ai p.m :-)
0
03-10-2015, ora 04:33
CataLi
Nu este medic/terapeut
CataLi
Mimi, ai pm.
0
03-10-2015, ora 05:34
bela25
Nu este medic/terapeut
bela25
Happybreast, elle, wanna, +1
0
03-10-2015, ora 06:28
helen2015
Nu este medic/terapeut
helen2015
Pentru dureri mari la sani mie dr. mi-a recomandat Tramadol.
0
03-10-2015, ora 06:32
helen2015
Nu este medic/terapeut
helen2015
Eu am o cusatura la un san care nu prea imi place cum arata. Ce ar trebui sa fac? Am doua saptamani de la interventie. Ar trebui sa mai astept ceva vreme sa vad cum va arata la final sau ar trebui remediata problema de catre medic cat mai curand?
0
03-10-2015, ora 06:39
Lotusflower2
Nu este medic/terapeut
Lotusflower2
Ce nu ti place la ea, Helen?
0
03-10-2015, ora 06:47
helen2015
Nu este medic/terapeut
helen2015
Se vede o dunga proeminenta. E ca si cum s-ar fi cusut parte peste parte...
0
03-10-2015, ora 07:58
Lotusflower2
Nu este medic/terapeut
Lotusflower2
Daca nu ai cojite sau cruste, te poti da cu o crema pt cicatrici, eu ma dau cu contractubex de ex. Acum alternez cu bio oil si crema de galbenele. Asa am avut si eu la un san, acum arata super ok.
0
03-10-2015, ora 08:06
helen2015
Nu este medic/terapeut
helen2015
Eu ma dau cu Stratamed. Cojite sau cruste nu am. Inseamna ca ar trebui sa astept pana cand se vindeca de tot...
0
03-10-2015, ora 08:09
helen2015
Nu este medic/terapeut
helen2015
Multumesc pt. raspuns, Lotusflower2. ;)
0
03-10-2015, ora 08:19
Lotusflower2
Nu este medic/terapeut
Lotusflower2
Cu placere Helen, ai p.m
0
03-10-2015, ora 08:26
helen2015
Nu este medic/terapeut
helen2015
Merci, Lotusflower2. Ti-am scris si eu.
0
03-10-2015, ora 08:37
kamy-93
Nu este medic/terapeut
kamy-93
Lotus, sti ceva ptr răceală ce nu contine aspirina ? Înafară de ceaiuri
0
03-10-2015, ora 09:11
Lotusflower2
Nu este medic/terapeut
Lotusflower2
Paracetamol, sau ceva ce contine ibuprofen, kamy
0
03-10-2015, ora 09:19
kamy-93
Nu este medic/terapeut
kamy-93
Multumesc😚
0
03-10-2015, ora 12:26
Ella1Ella
Nu este medic/terapeut
Ella1Ella
@helen Cicatricile vor arata cat de cat rosii si iesite in afara ceva timp..continua sa te dai cu cremele prescrise..eu ma dau cu contractubex si strataderm..si la mn la inceput arata una mai bine si alta mai ciudat..dar cu timpul sau strans si arata mult mai bn.. eu zic sa mai astepti putin.. totusi e o operatie si depinde si de pielea ta cat de repede se reface..

@ralu eu cotesc forumul zilnic dar nu am timp mereu sa scriu..si cand am vazut si pagini intregi cu certuri chiar nu avea rost sa scriu..te pup
0
03-10-2015, ora 13:21
Ralukiss231
Nu este medic/terapeut
Ralukiss231
Pune poza mai noua Ella sa vedem cjm au mai evoluat 😘😘😘 te inteleg si eu fac la fel
0
03-10-2015, ora 13:47
helen2015
Nu este medic/terapeut
helen2015
Luni merg la control, Ella. Vad ce zice si medicul despre asta. Dar daca voi spuneti ca se va retrage, o sa astept sa se intample asta. Multumesc pt. raspunsuri, fetelor. Pup!
0
03-10-2015, ora 13:57
Ella1Ella
Nu este medic/terapeut
Ella1Ella
Ralu am incercat sa pun poza noua..mie imi apare dar e intoarsa..😀

Update..gata sper sa se vada
0
03-10-2015, ora 14:06
karla81
Nu este medic/terapeut
karla81
WOW SUPER Ella!!! Ce volum au prins, e diferenta mare fata de poza precedenta...felicitari!
0
03-10-2015, ora 14:10
Ella1Ella
Nu este medic/terapeut
Ella1Ella
Ms karla.. si mie mi se par mai mari si chiar imi pare bine 😀...
si ai tai sunt super 😘
0
03-10-2015, ora 14:45
rox23
Nu este medic/terapeut
rox23
Ella sunt super sanii tai, s.au mai marit si s.au apropiat mai mult, bine, tu oricum ii aveai apropiati ;)
Adaugă un comentariu / răspuns
96566 comentarii 1 2 ..... 183618371838 ..... 3218 3219 Înainte ›

Programari cabinete medicale Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.