Implant silicon sani

96566 comentarii 1 2 ..... 185318541855 ..... 3218 3219 Înainte ›
0
18-10-2015, ora 23:37
Alina Ant
Nu este medic/terapeut
Alina Ant
Multumesc aniela, singurele operatii nereusite de pe acest forum mi s-au parut cele a lui Marek.
0
18-10-2015, ora 23:42
Aniela015
Nu este medic/terapeut
Aniela015
Merci Ralu.
Alina as putea sa mai adaug Kasem, Dana Jianu. Am o prietena operata la Marek si ca sa iti dai seama ce "profi" e, a operat-o fara coagularea sangelui. :/
0
18-10-2015, ora 23:44
Alina Ant
Nu este medic/terapeut
Alina Ant
Da...din pacate.A intrat aici o fata operata de Marek, nu stia saraca nici ca trebuie sa poarte bustiera...
0
18-10-2015, ora 23:51
Aniela015
Nu este medic/terapeut
Aniela015
E bine stiut asta. El ofera banda, ca sa le coboare..din mom ce le pune in gat:)).
0
18-10-2015, ora 00:11
kikino
Nu este medic/terapeut
kikino
Panda... Stai linistita ca te descurci si singura... Singurul lucru este ca nu poti sa ridici mainile... Din pat de ridici cu ajutorul abdomenului... Eu am aproape 3 sapt si vreau sa iti spun ca imi iubesc sanii deja... Au inceput sa capete un aspect super natural si frumos! Zici ca sunt ai mei de toata viata... Nu mai simt absolut nimic si chiar ma simt etraordinar si cu bustiera...
Succes fetelor ce urmeaza sa se opereze!
Mergeti fara frica ca o sa fie rezultate super indiferent de medic!
0
18-10-2015, ora 06:04
andreea.1987
Nu este medic/terapeut
andreea.1987
RaluVa eu zic ca daca pleci cu conceptia ca vei avea niste sani perfecti imediat dupa operatie o sa fii dezamagita...cel putin la inceput sunt foarte inflamati, tari, muschii sunt contractati si au o forma mai ciudata eu am app 6 saptamani si se tot modifica de aceea si doctorii spun ca abia dupa 3 luni coboara, devin mai moi, capata o forma naturala..la mine schimbarea e enorma din prima zi pana acum si am abia 1, 5 luni...sa te uiti la bela, chanel, alina, lotus etc ele au trecut de 3 luni si s.au asezat foarte frumos sanii...eu nu iti spun cu rautate ci sa fii pregatita sa stii cum e cu evolutia sanilor...operatie usoara
0
18-10-2015, ora 06:50
akular
Nu este medic/terapeut
akular
am facut si eu o comparatie in colajul de la profil intre cum aratau sanii meu la o saptamana de la operatie si cum arata acum aproape 6 sapt..nu imi vine sa vred ce schimbare..au prins mai mult volum si s-au apropiat ff mult.
0
18-10-2015, ora 07:02
andreea.1987
Nu este medic/terapeut
andreea.1987
Wow...schimbare foarte mare akular..foarte frumos!
0
18-10-2015, ora 08:57
panda.
Nu este medic/terapeut
panda.
Multumesc mult kikino, am mai prins curaj si acum abia astept sa ma operez:))
0
18-10-2015, ora 10:47
Siarte
Nu este medic/terapeut
Siarte
Pt fetele care vor sa se opereze, faceti pasul asta fara nicio teama sau grija, cred ca e mai sunt mai dureroase framantarile din inainte op. La mine asa a fost. Acum dupa aproape 2 saptamani pot zice ca am avut dureri de 2 de la o scara de la 1-10. Eu m-am ridicat singura din pat dupa 10 min si am fost la toaleta. Si eu am chemat-o pe mama la mine, sa imi faca curat de ex sau sa imi coboarele hainele de pe rafturile de sus, pt ca nu avem voie sa ridicam mainile deasupra umerilor;)) La curatenie nu m-am bagat sa fac de teama sa nu fortez, de condus am reinceput dupa aproape o sapt..Am si eu o prietena op si ea cica o saptamana nu a fost apta de nimic..poate o fi si in functie de organism sau de dr...nu stiu. Pe mine m-a ajutat mult faptul ca aveam fff bine lucrata musculatura abd si ma ridicam fara nicio problema, asta ar fi un sfat preoperator: bagati ex abdominale ca o sa va prinda bine:))
0
18-10-2015, ora 14:53
RaluVaa
Nu este medic/terapeut
RaluVaa
Wow akular...Chiar ca au prins volum. Daca nu ziceai ca sunt aceiasi sani as fi bagat mana in foc ca iai marit iar

Super rezultat..iar in 6 sapt schimbarea e f mare..felicitari
0
18-10-2015, ora 17:52
ghiocell
Nu este medic/terapeut
ghiocell
Akular, nici nu am cuvinte, schimbarea e extraordinar de frumoasa!!!multa sanatate!
0
18-10-2015, ora 19:00
monika24
Nu este medic/terapeut
monika24
Bai frate iara incepeti cu comenturi idioate pe langa subiect bai fata ma disperi stau si citesc si nu ma pot abtine sa nu scriu.deci lasati naibi doctori in durerea lor si cine recomanda recomanda din proprie experieta 2 operati la 2 doctori diferiti si pe corpuri diferite niciodata nu vor arata la fel inclusiv 2 persoane operate de acelasi doctor nu au cum sa aibe acelasi aspect e chiar atat de greu????pai da mai e nevoie si de creier cateodata asa ca pls incetati cu rautatile si cu discutile inutile despre doctori fiecare din ei stiu ce e de facut in meseria lor si nici un doctor nu e perfect in fond si la urma urmei!
0
18-10-2015, ora 19:18
kamy-93
Nu este medic/terapeut
kamy-93
Monika ţin sa te contrazic de data asta fara răutate, topicul e despre implant mamar iar doctori fac parte din el, eu zic ca este constructiv sa vb despre tot ce tine de acest pas inclusiv doctori... multe fete intra si cu gândul de a se orienta asupra dr văzând rezultate, discuţii etc
0
18-10-2015, ora 19:27
RaluVaa
Nu este medic/terapeut
RaluVaa
Exact kamy. Eu am venit cu aceste argumente dupa ce acum mai bine de o saptamana am mai vb pe acest forum iar cand am verificat profilul acum 3 zile aveam un mesaj in privat care suna asa. MAI BINE VII LA BUCURESTI DECAT SA TE DUCI LA UN DOCTOR DE CARE NU A AUZIT NIMENI. in fine...nu e nevoie de creier.sau bai fata ma disperi.fiecare isi spune punctul de vedere legat de niste doctori si rezultatele lor..nu vreau sa supar pe nimeni.poate nici mie nu o sa imi placa rezultatul Meu sau poate nici fetelor de aici...ORICUM datorita fetelor de aici am aflat multe...fetele operate...dupa operatie view sa recomandat o reteta cu diferite medicamente nu? In a cea reteta v a dat si injectiile acelea mici pentru anticoagularea sangelui? Mia zis ca sunt 5...se face una pe zi...si a zis ca o sa am si drene...ati avut vreo una drene ?
0
18-10-2015, ora 19:44
RaluVaa
Nu este medic/terapeut
RaluVaa
Forum de neoperate?..aici intra la inceput de obicei cele neoperate ca si mine si care au de gand sa o faca...Cel putin eu joi o voi face...in fine...am sa incetez aceasta discutie ca nu ma cobor la acest nivel de intriga...
1
18-10-2015, ora 19:45
kamy-93
Nu este medic/terapeut
kamy-93
Raluva, si eu am primit mesaje la inceput când am intrat pe acest forum tot de genul dar nu le am băgat in seama. Stiu o fata de pe acest forum care spune ca este operată la un anumit dr si de fapt este la altul.. Hai sa ne vedem noi de ceea ce ne intereseaza, chiar nu inteleg dar probabil ca unele fete ca si Monika este operată, este bine si o plictisesc discuţiile care nu o intereseaza..poate n ca nu sa prins ca tot timpul vor intra fete noi si se vor relua unele discutii inevitabil. Monika eu nu ti am dat nici un mesaj dar dupa limbaj ' spume la gura' se vede clar ca iti apartine.
0
18-10-2015, ora 20:31
RaluVaa
Nu este medic/terapeut
RaluVaa
Cu siguranta voi pune poze.
0
19-10-2015, ora 23:20
monika24
Nu este medic/terapeut
monika24
:)))
0
19-10-2015, ora 23:38
Alina Ant
Nu este medic/terapeut
Alina Ant
Monika, ai msg.privat.
0
19-10-2015, ora 04:35
monika24
Nu este medic/terapeut
monika24
Alina super rezultat si natural ma bukur
0
19-10-2015, ora 06:46
andreea.1987
Nu este medic/terapeut
andreea.1987
Aniela si Panda mai aveti putin...Succes maine si sa aveti parte de o operatie super usoara..va tin pumnii!! :*
0
19-10-2015, ora 07:33
Aniela015
Nu este medic/terapeut
Aniela015
Awww, multumim Andreea :*, o draguta ca de obicei. Eu sunt la clinica pt analize si am niste emotii. :D
0
19-10-2015, ora 07:34
andreea.1987
Nu este medic/terapeut
andreea.1987
Stai linistita...o sa fie ok totul...vei vedea...asa eram si eu :))
0
19-10-2015, ora 08:17
Mihaela Flavia
Nu este medic/terapeut
Mihaela Flavia
Panda, ai emotii pt maine? 😊Ce repede a trecut timpul!
0
19-10-2015, ora 08:32
Scarlett91
Nu este medic/terapeut
Scarlett91
Buna! Sunt si eu operata de 5 zileTotul decurge relativ normal..insa in sanul stang simt o tensiune localizata pe partea interioara... ma doare doar in acel loc cand ma misc.. e o durere insotita de mancarime si caldura..nu stiu cum sa explic..iar la sanul drept ma doare taietura. Este normal?please, help!
0
19-10-2015, ora 08:41
Aniela015
Nu este medic/terapeut
Aniela015
Am terminat, dar mi s-a facut asa rau ca aproape am lesinat...:( imi vine sa renunt. :d
0
19-10-2015, ora 09:18
Ely1989
Nu este medic/terapeut
Ely1989
Buna! Eu am programare vineri la dl. Dr Popescu Marius, astazi am fost sa imi fac eco mamara si mi-au iesit doua chisturi simple unu de 6, 4/4, 6mm si inca unul de 7, 7/6 mm. Credeti ca ar fi o problema din cauza lor sa nu ma mai pot opera? Multumesc
0
19-10-2015, ora 09:24
kamy-93
Nu este medic/terapeut
kamy-93
Ely si eu ma operez la dr popescu Si mie mi sa gasit un nodul la eco de 9 mm si dr a spus ca nu este o problema.
0
19-10-2015, ora 10:23
ghiocell
Nu este medic/terapeut
ghiocell
Aniela, felicitari pentru curaj, incearca sa ramani pozitiva, si gandeste-te ca suporti toata durerea asta pentru ceva la ceea ce ai visat de atat de mult timp :) sunt sigura ca sanii tai au iesit fffff frumosi!!!!!!!!!! multa putere!!
.
Adaugă un comentariu / răspuns
96566 comentarii 1 2 ..... 185318541855 ..... 3218 3219 Înainte ›

Programari cabinete medicale Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.