Implant silicon sani

96566 comentarii 1 2 ..... 188218831884 ..... 3218 3219 Înainte ›
0
29-10-2015, ora 05:11
Mellina
Nu este medic/terapeut
Mellina
Sunt aici astept..:)
0
29-10-2015, ora 05:28
Scarlett91
Nu este medic/terapeut
Scarlett91
Melina...o sa vezi ce repede trece! Tr pup! Be safe!
0
29-10-2015, ora 05:36
Scarlett91
Nu este medic/terapeut
Scarlett91
Andreea... tu ai anatomic si faci acelasi tip de masaj recomandat de dl dr totir. Te au durut sanii dimineata dupa ce ai inceput sa faci masajul? eu ma trezesc cu dureri mai puternice decat inainte...de cand am inceput sa mi i masez... tin vreo 15 minute durerile...dupa trec..dar ma intrebam daca e normal...
0
29-10-2015, ora 06:01
Bubu*
Nu este medic/terapeut
Bubu*
Alexa am crezut ca sunt anatomici!Foarte frumosi oricum si tare sunt curioasa cum evolueaza.
Melina fa ce simti!Cere-i medicului alt set de analize, se pot face azi la urgenta si daca ies ok- GO FOR IT!V-a fi bine, curaj!Te pupam tare!
0
29-10-2015, ora 06:14
RaluVaa
Nu este medic/terapeut
RaluVaa
Succes mellina! :*
0
29-10-2015, ora 06:50
andreea.1987
Nu este medic/terapeut
andreea.1987
Scarlet si eu fac masajul...ma mai trezesc si eu cu sanii intariti si putin durerosi dar fac masajul si ma lasa imediat..eu fac 5 min la ambii sani...dar tu ai si putin timp de la operatie si e normal sa te doara dimineata...stai linistita, masajul ajuta foarte mult...se aseaza mai repede si se inmoaie mai repede..
Succes Melina!!
0
29-10-2015, ora 07:39
panda.
Nu este medic/terapeut
panda.
Multa bafta, melina!!
Fetelor, sunt tare suparata de ce am vazut aseara la tv :))). Schimbam aseara canalele la tv si am vazut-o pe o tipa, nu mai stiu cum o chema, dar era din clanul de la strehaia, parca sotia, dar nu asta conteaza:))) si tin minte perfect ca saptamana trecuta, seara dupa operatia mea, tot asa am vazut la tv ca se operase si ea la sani la kasem si isi pusese implanturi mari, de vreo 500cc parca.
Iar aseara m-am uitat pt ca eram curioasa cum se misca..fetelor..deci se misca femeia nu avea nicio treaba..se sprijinea in maini, gesticula de n-avea aer, mergea mai avea un pic si alerga..eu nu inteleg cum de ea la o saptamana de la operatie se misca asa bine si eu inca ma misc ca un pinguin si am si niste tatuci mici
0
29-10-2015, ora 07:47
c.alexa
Nu este medic/terapeut
c.alexa
Multumesc bubu* !!!! 🎀 o sa revin cu poze cand se vor mai schimba. 💖

Mellina, succes!!! Revino cu vesti bune! Te pupam si curajjjjj
0
29-10-2015, ora 08:06
RaluVaa
Nu este medic/terapeut
RaluVaa
Panda, eu am avut dureri doar 2 zile putin mai mari si am si eu implante destul de mari. De atunci si eu ma misc intruna, fac curatenie, spal, gates, schimb.scutete etc...singurul lucre care ma deranjeaza doar dimineata de abia ma ridic Dar trece in max 5 minute durerea de spate si stau cam cocosata. Eu zic cu cat te misti mai mult cu atat iti revii Mao repede. Strict parerea mea !te pup
0
29-10-2015, ora 08:07
RaluVaa
Nu este medic/terapeut
RaluVaa
Si cred ca a cea femeie are implant subglandural daca nu ma insel.
0
29-10-2015, ora 08:42
panda.
Nu este medic/terapeut
panda.
Inteleg ce zici, ralu, dar tot mi se parea wow..parca nici nu era operata. Si eu ma misc si mai fac un pic de treaba, da in niciun caz ca inainte..mai ales ca nu am voie sa ridic mainile sau sa ma sprijin in ele si mai si obosesc mai repede.
0
29-10-2015, ora 08:58
blaura
Nu este medic/terapeut
blaura
Wow bela, am vazut pozele!!!! maaaammaaaaa, ce frumuseti! felicitari! wow!!!
0
29-10-2015, ora 09:03
Scarlett91
Nu este medic/terapeut
Scarlett91
Ms andreea. Pup
0
29-10-2015, ora 09:09
Kamy. 93
Nu este medic/terapeut
Kamy. 93
Panda, nu stiu dc am eu impresia ca cele care au glanda si nu pleaca de la zero, se recuperează mai usor, dureri mai mici etc.
0
29-10-2015, ora 09:28
RaluVaa
Nu este medic/terapeut
RaluVaa
Fetelor sanii vostri cum aratau prime le zile ? Ai mei se schimba de la o zi la alta...ba nu is simetrici..ba unu incepe sa se lase in jos si unul inca il simt strangulat de muschi in sus ?a patit cineva asa ? Dupa cat timp sau asezat ? :-*
0
29-10-2015, ora 09:31
bela25
Nu este medic/terapeut
bela25
Multumesc blaura :)
Raluvaa, e f normal, eu multa vreme am aratat ca un tablou de Picasso ;)) unul mai mare, altul mai sus, dar acum s-au asezat si sunt ok. Cel mai mult se va vedea difetenta dupa 6 saptamani pana pe la 3 luni.
0
29-10-2015, ora 09:34
RaluVaa
Nu este medic/terapeut
RaluVaa
Off ms bela. Parca stau intrun stress continuu ca nu o sa iasa macar 95 %perfecti :))).Dr a zis ca..fiind proteze mari muschiul le strange oare cum...si de asta o sa arate mai ciudat prime le sapt...Dar daca tu zici ca la fel ai avut mam mai linistit. :-*
0
29-10-2015, ora 09:45
RaluVaa
Nu este medic/terapeut
RaluVaa
Uite bela am pus si eu o poza de azi.la o sapt. Inca am inflamatia dintre sani si a cea vanataie (eu de obicei cand ma invinetesc imi trece f greu ). Iar dupa cum vezi inca au a cea forma ciudata. Elle fiind rotunde si mari iar muschiul le sugruma momentan:)))) abia ast da vad cum o sa arate peste 6 sapt macar
0
29-10-2015, ora 10:34
bela25
Nu este medic/terapeut
bela25
Si eu am fost vanata, verde, galben, albastru, toata paleta :) dar a trecut destul de repede, cam dupa o saptamana. Eu am avut noroc si nu am fost deloc umflata intre sani. E adevarat ca, cat este mai mare implantul cu atat muschiul se relaxeaza mai greu, oricum arata f bine pentru un timp asa scurt, cred ca vor fi superbi in cateva saptamani.
0
29-10-2015, ora 10:57
RaluVaa
Nu este medic/terapeut
RaluVaa
Multumesc bela. Si ai tau sunt super
0
29-10-2015, ora 11:16
Bubu*
Nu este medic/terapeut
Bubu*
Bela ce frumuseti!
Ralu asemenea:frumoase desi ai doar o saptamana si ai avut dreptate nu par atat de mari.
0
29-10-2015, ora 11:17
RaluVaa
Nu este medic/terapeut
RaluVaa
Ms Bubu. :*
0
29-10-2015, ora 11:41
Ralukiss231
Nu este medic/terapeut
Ralukiss231
Fetele cu bebelusi de 10-11 kg am vb si eu cu dl dr Zamfirescu la consult si mi a spus ca imi pot ridica fetita din prima sapt dup operatie insa cu ambele maini odata sa nu incercam doar cu o mana...mi a spus a nu vor fii probl insa sa nu o tin ffff mult in brate sau sa o pun si sa o ridic de fff multe ori pe zi...a zis ca pot sa si dorm cu ea si poate sa stea si pe mine pe burta dar sa nu se apese pe sani decat dupa 2 sapt poate sa se llipeasca asa de mine cu totul adica sa ma stranga ea in brate
0
29-10-2015, ora 12:07
Bubu*
Nu este medic/terapeut
Bubu*
Ralu multumim, tot la dansul ma voi opera si eu, cum a decurs consultatia?eu pe 17 am consultatia si pe 4dec am programat operatia, stiu ca si tu vroiai in dec.Si daca imi poti spune cat iti pui?pupici!
0
29-10-2015, ora 13:00
RaluVaa
Nu este medic/terapeut
RaluVaa
Ralukiss ce bine ee ! Fetelor ati simtit vreodata ceva ca se plimba in sani?simt in sanul stang ca se plimba ceva asa nush cum sa explic :)))
0
29-10-2015, ora 13:04
panda.
Nu este medic/terapeut
panda.
Ralu exact asa simt si eu de ieri si tot in sanul stang. Cred ca sunt niste bule de aer:))
0
29-10-2015, ora 13:07
RaluVaa
Nu este medic/terapeut
RaluVaa
Daa ceva de genu..Parca imi imaginez cum curge apa ceva nustiu..Dar e ciudat :))))) bine ca nu sunt singura :))) :*
0
29-10-2015, ora 13:28
bela25
Nu este medic/terapeut
bela25
:)) nu sunt bule, sunt nervii care se refac dupa ce au fost sectionati.si eu am simtit asta pana spre 2 luni
0
29-10-2015, ora 13:40
Mellina
Nu este medic/terapeut
Mellina
Fetelor sunt bine, a decurs totul f ok fara probleme de sangerare. Am avut emotii groaznice, am intrat cu lacrimi in ochi dar dr m-a incurajat si pana sa adorm eram ok. Durerea este destul de suportabila, incerc sa stau cat pot de relaxata, m-am ridicat de 3 ori fara problrme ma asteptam sa fie mai greu. Sunt mariiii sanii, asa cum am putut vedea ptin bandaj si bustiera. Abea astept sa ii vad 😄
Va multumesc pt incurajari, eram asa speriata ca imi venise..

Ralukis ce veste buna! Fix la asta la gandeam ca nu o sa o pot sa o tin pe piept, aseara asa am.adormit si credeam ca o sa dureze muuult pana o voi face iar.
Va pup!!
0
29-10-2015, ora 13:44
Bubu*
Nu este medic/terapeut
Bubu*
Mellina ma bucur ca esti ok, sa ii stapanesti sanatoasa si refacere usoara!
Adaugă un comentariu / răspuns
96566 comentarii 1 2 ..... 188218831884 ..... 3218 3219 Înainte ›

Programari cabinete medicale Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.