as vrea sa slabesc 5 kg
Buna ziua!In iulie voi fii mireasa si as vrea sa slabesc 5 kg.Am 25 ani, 1.56m si 52 kg.teoretic ma incadrez in normalitate, dar eu ma vad grasuta.as vrea sa m-a ajutati cu cateva sfaturi.
3 comentarii
Sportul te poate ajuta foarte mult.50 de minute de 3 ori pe saptamana.
Nu manca dupa 7 seara.Nu bea sucuri din comert sau bere.
Nu exagera cu dulciurile.Nu te obisnui sa rontai: seminte, alune.
Incearca sa pastrezi aceste obiceiuri toata viata, nu doar pana slabesti 5 kg.
SUCCES !!
Nu manca dupa 7 seara.Nu bea sucuri din comert sau bere.
Nu exagera cu dulciurile.Nu te obisnui sa rontai: seminte, alune.
Incearca sa pastrezi aceste obiceiuri toata viata, nu doar pana slabesti 5 kg.
SUCCES !!
injumatateste mancarea, bea apa multapeste 2 l, nu manca seara, si mergi la sala de 2-3 ori pe sapt, nu ai mult de dat jos, bafta
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 1Sunt prea grasa?
- 0Voi știți ce mâncați?Oameni ultraprocesati Capcanele industriei alimentare actuale.
- 1Am prea multa grasime pe burta?
- 1E nevoie sa slabesc?
- 2În prediabet ai voie smoothieuri de fructe amestecate cu legume?
- 0Unde pot învăța nutriție?
- 0Diabetul se vindeca?
- 1O sa inversez posibilul diabet sau prediabet și o sa devin nutritionist
- 3Postul intermitent ca metoda de slabire, a reusit cineva sa slabeasca asa ?
- 0Curs online cum sa slabesti