Implant silicon sani

96566 comentarii 1 2 ..... 265026512652 ..... 3218 3219 Înainte ›
2
20-11-2017, ora 15:38
VickyG
Nu este medic/terapeut
VickyG
va multumesc inca odata...Mada, iti dai seama ca nu am sa fumez...si nu ca nu as putea, ca deja am facut ture pe aici, m-am ridicat singura, am
mancat o banana si jumatate de activia de baut:))...dar mi-e urat de frigul de afara:)))
Sa va pov ceva...a stat al meu cu mine pana la 4:30...se intinsese in patul de langa...eu, desii mi se inchideau ochii nu puteam sa adorm...si m-am ridicat in fund stateam pe pat turceste asa...intra asistenta sa ma intrebe de viata...eu in fund al meu lesinat sforaia:))):):):)): si ma intreaba...sunteti ok? zic da...sunt puternica...dar ea uitan-du-se la al meu...se vede:))):)):))
in loc sa ma pazeasca eeelll:))) aveam eu grija sa se odihneasca baiatu:)):)):))
1
20-11-2017, ora 15:42
Ram0
Nu este medic/terapeut
Ram0
Baie in toata regula in cada dupa 3 luni, pana atunci dușuri, Ilona !:)) Eu asa am facut, insa poti si la 1 luna, intreaba-ti doctorul mai bine, fiecareia dintre noi i se spune diferit

Vicky, felicitari !!
0
20-11-2017, ora 15:43
KatiaH
Nu este medic/terapeut
KatiaH
Nicoleta, e a 4-a zi asta. Ma gandesc ca e devreme si ca e si din cauza bustierei care sta peste. Ma tine cateva secunde dupa care e mai OK.
1
20-11-2017, ora 15:44
KatiaH
Nu este medic/terapeut
KatiaH
Pupici Nicoleta si ms:*:*
0
20-11-2017, ora 15:58
Ilonailonailona
Nu este medic/terapeut
Ilonailonailona
Mulțumim fetelor pentru răspunsuri, o să-mi pun pofta în cui și voi mai răbda oleacă cu cadă cel puțin pînă la controlul de la o lună. Pupici
1
20-11-2017, ora 17:16
AndreeaRadu13
Nu este medic/terapeut
AndreeaRadu13
Felicitari Vicky! Sa bucuri multe decolteuri cu ei:-)

Fetelor, dupa prima zi de munca, parca a trecut trenul peste mine! Oboseala, usoara presiune in sani, incep sa apreciez masinile automate.. e bai cu a-ntaia a doua!! Forta in brate, zero.
Ah! Pe biletul de externare, scrie 6 saptamani de purtat bustiera. Tb sa ma lamuresc cu dl doctor maine la control.
Va pup dragelor, sper ca sunteti bine!
1
20-11-2017, ora 17:19
OanaCamelia
Nu este medic/terapeut
OanaCamelia
Eu de cand m am operat nu am mai pus tigara in gura.si eram fumatoare inraita de la 15 ani!!!
0
20-11-2017, ora 17:22
OanaCamelia
Nu este medic/terapeut
OanaCamelia
Nu ca mi a spus doctorul sau ceva de genu...efectiv am vrut eu.am zis ca e o o ocazie buna sa o las.bani aruncati si sanatatea in primul rand.vreau sa mai fac si o vlefaroplastie!!!!!
0
20-11-2017, ora 17:25
Daisey1
Nu este medic/terapeut
Daisey1
Fetelor daca tot sunteti in clinică va plictisiți încărcați metoda allen Caar in sfârsit nefumator versiunea audio pe youtube de 5 ore 20
0
20-11-2017, ora 18:31
Darimar
Nu este medic/terapeut
Darimar
Trebuie sa vin in București la control. Am 8 zile de la operație si trebuie sa conduc:((( Oare ma descurc singura?????
0
20-11-2017, ora 18:48
Darimar
Nu este medic/terapeut
Darimar
Vin din Constanta:)) Va multumesc, o seara frumoasa!!!
0
20-11-2017, ora 18:51
NatiNati
Nu este medic/terapeut
NatiNati
Darimar, eu nu m-as incumeta. Acum tu stii mai bine cum te simti. E vb. despre pozitia mainilor( sa le tii pe volan, cu toate ca e autostrada). Pup toate tzatoasele
0
20-11-2017, ora 19:03
Darimar
Nu este medic/terapeut
Darimar
Multumesc, NatiNati!!!
1
20-11-2017, ora 19:59
AndreeaRadu13
Nu este medic/terapeut
AndreeaRadu13
Darimar eu azi am condus dupa 10 zile si abia bagam in viteza. Curbele din bucati, nu reuseam sa trec mainile peste volan..dar nici imposibil nu a fost.
Dar difera de la persoana la persoana.
1
20-11-2017, ora 20:05
SophieDelacroix
Nu este medic/terapeut
SophieDelacroix
Darimar, și eu aș zice să stai cumințică și să nu conduci. Există microbuze sau poate rogi pe cineva să te ducă până în București.
0
20-11-2017, ora 20:10
Darimar
Nu este medic/terapeut
Darimar
AndreeaRadu, Sophie Delacroix, vă mulțumesc din suflet!!!! Am sa țin cont de sfaturile voastre si-am sa rog pe cineva sa meargă cu mine. Nu vroiam sa rog.
0
20-11-2017, ora 20:54
Alexa899
Nu este medic/terapeut
Alexa899
Fetelor maine ma operezzzzz...doamne Nush cum o sa dorm im seara asta sunt foarte emoționata..
0
20-11-2017, ora 21:14
OanaCamelia
Nu este medic/terapeut
OanaCamelia
Darimar sa nu conduci singura inca...e prea devreme
0
20-11-2017, ora 21:15
OanaCamelia
Nu este medic/terapeut
OanaCamelia
Alexa bravo bafta multa maine la operatie
0
20-11-2017, ora 21:18
OanaCamelia
Nu este medic/terapeut
OanaCamelia
Si asteptam Alexa sa te trezesti sa ne scrii
0
20-11-2017, ora 21:23
OanaCamelia
Nu este medic/terapeut
OanaCamelia
Mada02. 3 luni trebuie dat cu crema
0
21-11-2017, ora 22:47
Alexa899
Nu este medic/terapeut
Alexa899
Merci oanacamelia sigur o sa va scriu. am citit cred ca tot forumul si asta ma ajutat foarte mult sa mi fac o părere despre silicoane...sunt un pic neliniștită ca sunt pe stop si am inteles ca pot apărea sângerări, doctorul mi a spus ca nu e nici o problema nu e o contraindicatie...sper sa fie ok
0
21-11-2017, ora 23:57
Nicoleta nic
Nu este medic/terapeut
Nicoleta nic
Alexa bafta multa maine, sa ai sanii visati.la ce doctor te operezi?pupici
0
21-11-2017, ora 00:25
Alexa899
Nu este medic/terapeut
Alexa899
multumesc nicoleta...la constantin stan la bacau
0
21-11-2017, ora 04:59
AndreeaRadu13
Nu este medic/terapeut
AndreeaRadu13
Bafta Alexa!! Fara frica, va trece super repede vei vedea!! Pupici
0
21-11-2017, ora 05:46
Mădă02
Nu este medic/terapeut
Mădă02
Neata fetele!!
Bafta Alexa!!
0
21-11-2017, ora 05:48
Mădă02
Nu este medic/terapeut
Mădă02
Fetelor dupa ce ca sunt eu slaba cred ca am slabit un kg si ceva, off trebuie sa mananc mai mult..ma umflu prea repede in burta de cand m am.operat
1
21-11-2017, ora 06:24
AndreeaRadu13
Nu este medic/terapeut
AndreeaRadu13
Off Mada, eu una am pus cred 2 kg stand acasa.
Balonarea pot spune ca a trecut de tot, deci stai linistita ca vei scapa curand de ea! Pup
0
21-11-2017, ora 06:25
MadalinaRox
Nu este medic/terapeut
MadalinaRox
Si eu am slăbit...dar îți revii nu e probl. Eu cu cremele arnigel si cealaltă, cam o luna m-am dat. Te dai pana le termini p amandoua...si p mn atât m-au ținut. După care am început cu gelul pt cicatrici, si biooil.
1
21-11-2017, ora 06:27
Mădă02
Nu este medic/terapeut
Mădă02
Da mi mie kg tale :))) sper sa scap mai repede de balonarea asta, te pupp
Adaugă un comentariu / răspuns
96566 comentarii 1 2 ..... 265026512652 ..... 3218 3219 Înainte ›

Programari cabinete medicale Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.