Scoaterea implanturilor mamare
În urma cu 10 ani am avut o operatie de mărire de sani cu implanturi rotunte de 250, cu incizia pe la axila. Caut un dr care poate sa le scoată tot pe la axila. Si-a scos cineva implanturile definitiv? Pe la axila ma interesează in mod special
1 comentarii
Buna
Ai scos implanturile?
Urmeaza sa le scot si eu
Multumesc
Ai scos implanturile?
Urmeaza sa le scot si eu
Multumesc
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 0Experiența mea de rinoplastie secundară
- 0Cineva cu Rinoplastie dr. Calu Alexandru?
- 1Sâni tuberosi intervenție
- 0Care este cel mai bun doctor chirurg pentru operatii estetice masculine?
- 5Ce proceduri estetice imi recomandati?
- 1Anestezie generala tahicardie
- 0Rinoplastie Iasi
- 0S-a mai operat cineva la Dr. Alex Costeschi?
- 0Implant mamar
- 0Rinoplastie Turcia