va rog raspuns urgent
diagnosticul carcinom scuamos cheratinizant cu grad mediu de diferentiere cu zone de aspect bazaloid, imi puteti spune este vorba despre tumoare maligna sau beligna si cat de grav este?
2 comentarii
buna seara
cu toata parerea de rau carcinom = cancer
mai multe despre diagnosticul d-voastra nu stiu
mergeti cu incredere la medic si urmati indicatile lui
trebuie sa credeti ca va veti face bine, si sa fiti optimista
cu toata parerea de rau carcinom = cancer
mai multe despre diagnosticul d-voastra nu stiu
mergeti cu incredere la medic si urmati indicatile lui
trebuie sa credeti ca va veti face bine, si sa fiti optimista
nu va speriati de ce v-a spus sasi, e adevarat carcinom e cancer dar poate fi in stdiu incipient, diagnosticul este mai lung, nu ma pricep. Este vorba de o alunita, nu?Multa sanatate si nu intrati in panica, poate este bine ca ati descoperit in faza mica de tot.
multa sanatate!
multa sanatate!
Discuțiile despre tumori benigne și cancer au fost transferate pe:
Forumul Ghid-Cancer.ro - un proiect ROmedic destinat exclusiv acestui subiect.Alte subiecte recente din această secțiune:
- 0Cancer pancreas, o poveste ce merită citită
- 0Interpretare biopsie tumora vezicală
- 0Chimio dupa mastectomie
- 0Cancer la plămâni stadiul 4 cu metastaze la picior
- 0URGENT Transfuzii de Sange
- 2Ajutati-ma! glioblastom grad 4
- 0Carcinom scuamos cavitate orala
- 0Colangiocarcinom
- 0Ajutati-ma ! Tumoare in jurul traheei si a arterei aorte, a suferit 2 infarcturi la activ.
- 0Cancer băiat 14 Ani?