va rog raspuns urgent

24-04-2009
ancaoros86
Nu este medic/terapeut
ancaoros86
diagnosticul carcinom scuamos cheratinizant cu grad mediu de diferentiere cu zone de aspect bazaloid, imi puteti spune este vorba despre tumoare maligna sau beligna si cat de grav este?
2 comentarii
0
24-04-2009, ora 19:42
sasi
Nu este medic/terapeut
sasi
buna seara
cu toata parerea de rau carcinom = cancer
mai multe despre diagnosticul d-voastra nu stiu
mergeti cu incredere la medic si urmati indicatile lui
trebuie sa credeti ca va veti face bine, si sa fiti optimista
0
24-04-2009, ora 20:27
eleni theutokopulis
Nu este medic/terapeut
eleni theutokopulis
nu va speriati de ce v-a spus sasi, e adevarat carcinom e cancer dar poate fi in stdiu incipient, diagnosticul este mai lung, nu ma pricep. Este vorba de o alunita, nu?Multa sanatate si nu intrati in panica, poate este bine ca ati descoperit in faza mica de tot.
multa sanatate!

Discuțiile despre tumori benigne și cancer au fost transferate pe:

Forumul Ghid-Cancer.ro - un proiect ROmedic destinat exclusiv acestui subiect.