sunt insarcinata?
acum 3 luni am avut un act sexual.ciclul mi-a venit regulat.am probleme cu stomacul si pentru asta medicii mi-au prescris antibiotice tari.am senzatii de voma si burta mereu umflata parca as fi gravida.sa fie oare de la medicamente sau se poate sa am ciclu peste sarcina?va rog astept raspuns.multumesc.
4 comentarii
buna ziua.am avut luna asta contacte sexuale neprotejate[adica primele 15 minute fara prezervativ, dupa care puneam prezervativul si chiar daca avea prezervativ, nu ejacula in mine] , insa inainte cu 10 min de ejacularea lui puneam un prezervativ pentru a dura mai mult "partida", dar mi-e teama sa nu fi ramas insarcinata, deoarece am auzit ca barbatul elimina spematozoizi si inainte sa ejaculeze, care nu sunt intotdeauna viabili.va multumesc
am facut sex neprotejat si nu mia venit ciclul de 2 luni.am facut teste de sarcina si mi-au aratat negativ.tot asa ma simt cu burta umflata si dureri de stomac si stari de voma...va rog astepr raspuns multumesc
aaa...uitasem mai aveam o intrebare.daca infectia urinara afecteaza menstruatia.va rog astept raspuns...multunesc
ajutati'ma va rog.am facut sex neprotejat cu pr meu si din greseala si'a dat drumul in mine...:( nu am gasit nici o farmacie deschisa decat a doua zi de paste..si am luat postinor cam la 48 d ore, prima pastila..si cea de'a doua la 12 ore, dupa indicatiile farmacistei...ea mi'a spus k nu's sanse sa raman insarcinata daca am luat postinor..dar mi'e frica...tot am greturi, dar crek d la pastile...au trecut 5 zile de cand am luat pastila si ciclul inca nu mi'a venit.sunt insarcinata???ajutati'ma va rog...
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 1Col uterin scurt
- 1Va rog, ajutor! Fructe de mare crude in sarcina!
- 0Medici București nasteri stat
- 1Ajutati-ma cu aceste analize
- 1Lama lichidă în fundul de sac Douglas 2.31/1.11 cm
- 1Rezultat amniocenteza
- 1Omfalocel în sarcina 10 săptămâni
- 1Toxoplasma in sarcina
- 1Ciclu in prima luna de sarcina
- 1Sarcina oprita in evolutie