sunt insarcinata?

11-03-2008
ardiana
Nu este medic/terapeut
ardiana
acum 3 luni am avut un act sexual.ciclul mi-a venit regulat.am probleme cu stomacul si pentru asta medicii mi-au prescris antibiotice tari.am senzatii de voma si burta mereu umflata parca as fi gravida.sa fie oare de la medicamente sau se poate sa am ciclu peste sarcina?va rog astept raspuns.multumesc.
4 comentarii
0
11-03-2008, ora 00:00
adaina
Nu este medic/terapeut
adaina
buna ziua.am avut luna asta contacte sexuale neprotejate[adica primele 15 minute fara prezervativ, dupa care puneam prezervativul si chiar daca avea prezervativ, nu ejacula in mine] , insa inainte cu 10 min de ejacularea lui puneam un prezervativ pentru a dura mai mult "partida", dar mi-e teama sa nu fi ramas insarcinata, deoarece am auzit ca barbatul elimina spematozoizi si inainte sa ejaculeze, care nu sunt intotdeauna viabili.va multumesc
0
28-03-2008, ora 00:00
ancuta daniela
Nu este medic/terapeut
ancuta daniela
am facut sex neprotejat si nu mia venit ciclul de 2 luni.am facut teste de sarcina si mi-au aratat negativ.tot asa ma simt cu burta umflata si dureri de stomac si stari de voma...va rog astepr raspuns multumesc
0
28-03-2008, ora 00:00
ancuta daniela
Nu este medic/terapeut
ancuta daniela
aaa...uitasem mai aveam o intrebare.daca infectia urinara afecteaza menstruatia.va rog astept raspuns...multunesc
0
26-04-2009, ora 18:06
andreea2810
Nu este medic/terapeut
andreea2810
ajutati'ma va rog.am facut sex neprotejat cu pr meu si din greseala si'a dat drumul in mine...:( nu am gasit nici o farmacie deschisa decat a doua zi de paste..si am luat postinor cam la 48 d ore, prima pastila..si cea de'a doua la 12 ore, dupa indicatiile farmacistei...ea mi'a spus k nu's sanse sa raman insarcinata daca am luat postinor..dar mi'e frica...tot am greturi, dar crek d la pastile...au trecut 5 zile de cand am luat pastila si ciclul inca nu mi'a venit.sunt insarcinata???ajutati'ma va rog...
Adaugă un comentariu / răspuns