insarcinata si hernie de disc operata

04-07-2009
andreeutza29
Nu este medic/terapeut
andreeutza29
Buna!sunt insarcinata in 8 saptamani si as vrea sa stiu ce riscuri exista in cazul in care am fost operata de 2 ori de hernie de disc?Acum ma simt foarte bine, dar as vrea sa stiu daca exista ceva riscuri in ceea ce priveste sarcina si copilasul meu!
1 comentarii
0
14-07-2009, ora 10:24
dianar
Nu este medic/terapeut
dianar
buna! eu sunt in 17 saptamani si am hernie de disc neoperabila inca descoperita anul trecut in toamna si ma simt destul de bine inca cu spatele mai imi amorteste piciorul stang din cand in cand dar e totul ok. iti doresc multa sanatate
Adaugă un comentariu / răspuns