0
surubitza
Acest utilizator nu are identitate confirmată de către ROmedic. În cazul în care sunteți medic/terapeut, răspundeți pe forum și doriți să vă confirmăm identitatea vă rugăm să ne contactați la 0332 414 747.
Subiecte/întrebări postate:
5 mesaje
9406 vizite
este normal ca glicemia sa fie 105mg/dl la un copil de 10 ani?
9406 vizite
Ultimul răspuns: 02-03-2012, ora 12:08, postat de corinutzam