0
nagy zsolt
Acest utilizator nu are identitate confirmată de către ROmedic. În cazul în care sunteți medic/terapeut, răspundeți pe forum și doriți să vă confirmăm identitatea vă rugăm să ne contactați la 0332 414 747.
Buna ziua am si eu o antrebare daca se poate. mama mea acum o luna a aflat ca are inflamatie la colon gros daca se poate sa ami spune va vog cu ce se trateaza ca medicii din Barlad iau zis ca e caz de operatie si ca e pe risc e adevarat asta ca daca se opereza o sa ai apara conplicatii sau sa i se antanple cv an operatie? a zis medici sa urmeze tratamentu si dupa sa se duca la control bn ca la dansa e caz de operatie dar e frica ca zice ca e pe risc va rog din suflet sa ami spuneti daca se poate opera si sa nui apara nc sau daca se poate trata cu medicamente va rog din suflet sunt disperata nu stiu ce sa mai fac sa o salvez sa nu ai mai fie rau va multumes.