0
lalisomy
Acest utilizator nu are identitate confirmată de către ROmedic. În cazul în care sunteți medic/terapeut, răspundeți pe forum și doriți să vă confirmăm identitatea vă rugăm să ne contactați la 0332 414 747.
Damne ajuta! Fetita mea (20 ani) a achizitionat o capusa, mai sus un pic de glezna, am observant la lupa, dupa ce-a iesit din baie. (Venisem de la tara, dupa sarbatorile de Paste) Am mers imediat la medic, I-a extras vietatea si i-a dat o retete cu DOXICICLINA NR II (nu stiu ce-nseamna si v-as ruga sa-mi spuneti... eu am in casa Doxiciclina de 100 mg.) I-a scris sa ia o capsula pe zi... (dar n-a specificat cat timp si dupa 2 saptamani sa mearga la Victor Babes pt analiza. Va rog daca-mi puteti spune ce reprezinta "DOXICICLINA NR II " si daca doar 1 capsula o data pe zi este sufficient. Am mari emotii (nu prea mai sunt buna de nimic desi sunt o fire pozitiva. mi-e teama pt ca cei din zodiac racilor cum este fiica mea sunt cam bolnaviciosi si cam "toate bolile rele in fundul babii mele" cum se zice pe romaneste. Sanatate si Dumnezeu sa v-ajute!!!