0

laurina

Acest utilizator nu are identitate confirmată de către ROmedic. În cazul în care sunteți medic/terapeut, răspundeți pe forum și doriți să vă confirmăm identitatea vă rugăm să ne contactați la 0332 414 747.
  • Profesie: studenta
22 ani, F, in urma unui tratament cu antibiotice puternice(cred ca claritromicinase numea medicamentul), am obesrvat un prurit intens pe labiile mari(care duce pana la descuamare), apoi usturimi la nivelul labiilor mici si la nivelul vulvei, apoi roseata locala si mici taieturi de aprox 0, 5-1 cm care se vindeca spontan(am observat ca aceasta stare se inrauteteste in timpul menstruatiei).usturimea persista tot timpul, mai ales daca am pantaloni stramti si mi-a aparut o secretie galbuie, branzoasa care mai apoi se intareste si se farmiteaza, nu are miros specific.la contact sexual si imediat, am usturimi si a doua zi observ taieturile care nu sunt multe(2-3).imi este frica ca am herpes genital si nu am curajul sa merg la medic.am facut o lama si am fost diagnosticata cu vulvo-vaginita in urma unei inflamatii vaginale, am urmat tratamen cu ovule, dar nimic.am partener stabil de 3 ani si sunt foarte riguroasa in igiena mea intama.nu stiu ce sa mai fac.va rog, dati-mi un sfat cat mai urgent!multumesc
 
 
 
Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.