abdominoplastie si ridicare sani

19-01-2011
catalina popa
Nu este medic/terapeut
catalina popa
Va rog frumos sa imi recomandati si mie o clinica buna dar in acelas timp si accesibila ca pret.in Buc...Doresc sa fac urmatoarele interventii..abdominoplastie si ridicare de sani...care ar fi cei mai indicati medici..multumesc..
6 comentarii
0
27-01-2011, ora 11:53
marilenapopa
Nu este medic/terapeut
marilenapopa
Catalina,

Eu tocmai am trecut printr-o operatie de abdominoplastie + lipo talie si urmeaza sa imi fac si alte "retursuri". Iti recomand cu caldura pe Dra Ina Isac. Lucreaza la spitalul de arsi, daca dai un google un search ii gasesti site-ul cu datele de contact. Este un om si un medic minunat. Despre pret nu iti pot da detalii pt ca eu am negociat la "pachet" toate interventiile, insa sunt convinsa ca vei ajunge la o intelegere cu ea.
Sunt 2 interventi f mari si nu este recomandat sa le faci impreuna. Daca mai ai intrebari iti raspund cu drag.
0
25-11-2014, ora 21:57
lina885
Nu este medic/terapeut
lina885
Buna am si eu 1 luna de la operatia de abdominoplastie daca mai esti activa pe forum sunt curioasa cum a evoluat abdomenul si cum arata dupa 3 ani. Multumesc
0
05-12-2014, ora 19:19
adrianaalexandra
Nu este medic/terapeut
adrianaalexandra
Vreau sa stiu si eu dupa lipoaspiratie dupa mai multe luni cum se vede? Se depune grasimea in alte parti ale corpului? Se vede inestetic? Si eu am auzit de ina isac ca este buna si as vrea sa scap de burta dar ma gandesc ca dupa trebuie o dieta stricta sau nu?
0
09-12-2014, ora 17:41
adrianaalexandra
Nu este medic/terapeut
adrianaalexandra
Eu ma gandeam sa incerc vibrolipoaspiratia in locul liposuctiei clasice. Am inteles ca este mai putin traumatizanta si nu exista riscul sa iasa cu deformari deoarece se extrage in mod egal de peste tot
0
09-01-2015, ora 13:40
riana2005
Nu este medic/terapeut
riana2005
Eu mi am facut miniabdominoplastie acum 4 luni si rezultatul lasa de dorit. Este foarte diforma burta.am unele gropite in burta.
0
04-04-2015, ora 22:04
SaraAntonia
Nu este medic/terapeut
SaraAntonia
Si eu recomand dr. Ina Isac ! un doctor exceptional din toate punctele de vedere.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
23-06-2022, ora 19:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
CHirurgi și Clinici de chirurgie
Medici-Chirurgi.ro - caută un chirurg sau recomandă unul
Ați trecut printr-o operație? Ajutați alți pacienți oferind o recomandare chirurgului care v-a operat.
Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: