Ablatie Timisoara? | Forumul Medical ROmedic

Ablatie Timisoara?

29-03-2008
olty
Nu este medic/terapeut
olty
Buna ziua!
Eu sunt Viorel si joia viitoare sunt programat pt o ablatie prin radiofragventa cu cateter.Stiu despre ce este vorba. Imi e teama putin dar sper sa trec peste asta..
Vroiam doar sa vorbesc cu oameni din Timisoara care au trecut prin asta(fie ca au suferit interventia fie ca urmeaza), vroiam sa stiu efectiv de la ei cat au stat in spital, (daca au dat ceva "atentie" la doctori-anestezist-asistente...), la ce doctor au fost, daca stiu ceva despre doctorul Cozma Dragos (mie personal mi s-a parut un om de milioane)!
V-as fi recunoscator pt orice ajutor!
6 comentarii
0
03-04-2008, ora 00:00
maria25
Nu este medic/terapeut
maria25
buna olty

Eu sint Maria din Rosiori de Vede.Eu sunt progamata pe 5 mai tot pentru o ablatie la Dr Ivanica.Si mie imi este teama si vroiam sa te intreb cum a decurs si cat te-a costat.Eu o sa ma duc cu 700 de Euro nu dau totii :D, dar sa stiu si parerea ta.Astept si mesajul tau

Sa auzim de bine.sanatate multa
0
23-09-2008, ora 00:00
mariusiancu
Nu este medic/terapeut
mariusiancu
maria25 eu am programare cu baietelul meu de 7 ani la dr. Ivanica vineri 26 sept si te rog daca poti sa-mi spui mai multe despre costurile interventiei si alte detalii care consideri ca mi-ar fi utile. multumesc.
0
27-10-2008, ora 14:59
pingu
Nu este medic/terapeut
pingu
Buna...si eu sunt tot din timisoara.trebuie sa fac si eu luna viitoare o ablatie...
ceva informatii referitoare la costuri?
eventual cei care au facut deja interventia poate ne povestesc cum a decurs prin spital.ce, cati, si la cine au dat bani...
nu stiu la ce sa ma astept.daca e 200 euro sau 2000?!?!?!?
nu am nici cea mai vaga idee despre un ordin de marime referitor la cati bani ar trebui sa am la mine
mentionez ca si eu tot la Dr Cozma o sa fac interventia.si mie mi s-a parut un om super, si nu cred ca e genu de doctor care sa-ti spuna in fata ca vrea bani
dac ma gandesc ca ar trebui sa-i las ceva.insa nu stiu cam cat...:-)

multumesc
0
27-10-2008, ora 16:36
olty
Nu este medic/terapeut
olty
2000 de euro e o suma imensa dar daca tu esti patron si iti permiti de ce nu?:D
Dr Cozma e un om superb...
da-mi un e-mail- daca vrei sa stii ce am facut eu in spital...
0
22-02-2009, ora 01:13
catalin35buc
Nu este medic/terapeut
catalin35buc
flecainida.ma numesc catalin si am fost diagnosticat cu fibrilatiii paroxistice repetative...am facut tratament cu flecainida un antiaritmic foarte bun care nu se gaseste in tara...acum sunt ok si nu mai iau pastile...daca aveti nevoie de medicamente, mi au mai ramas 9 cutii...tlf..0724 224 358
0
09-04-2009, ora 16:09
mondescu
Nu este medic/terapeut
mondescu
Buna Catalin, sunt Gabi si am nevoie urgent de 2-3 cutii de flecainida.Te-am sunat dar intra casuta vocala.
Daca citesti mesajul meu te rog sa ma suni la numarul 0744632029.Multumiri anticipate!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Tratamentul parodontal în perioada de aÈ™teptare pentru ablaÈ›ie ar putea reduce riscul de recurență a fibrilaÈ›iei atriale
  •