Ajutati-ma - saptamana 39 de sarcina
Buna ziua!sunt in saptamana 39 de sarcina si de cateva zile imi gasesc lenjeria umeda(scurgere apoasa incolora) nu in cantitate mare incat sa ud pantalonii dar suficient, e posibil sa pierd lichid? Sau e ceva normal avand in vedere ca ma apropii de nastere
1 comentarii
Buna ziua,
exista la farmacie teste pentru lichidul amniotic sau mergeti la medical care va urmareste sarcina, virtual nu va poate spune nimeni ce se intampla cu dvs. si nu doriti sa riscati viata copilului dvs.
O zi buna,
Echipa Medicala Marie Stopes
exista la farmacie teste pentru lichidul amniotic sau mergeti la medical care va urmareste sarcina, virtual nu va poate spune nimeni ce se intampla cu dvs. si nu doriti sa riscati viata copilului dvs.
O zi buna,
Echipa Medicala Marie Stopes
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 1Col uterin scurt
- 1Va rog, ajutor! Fructe de mare crude in sarcina!
- 0Medici București nasteri stat
- 1Ajutati-ma cu aceste analize
- 1Lama lichidă în fundul de sac Douglas 2.31/1.11 cm
- 1Rezultat amniocenteza
- 1Omfalocel în sarcina 10 săptămâni
- 1Toxoplasma in sarcina
- 1Ciclu in prima luna de sarcina
- 1Sarcina oprita in evolutie