Ajutati-ma - saptamana 39 de sarcina

18-07-2017
Coca26
Nu este medic/terapeut
Coca26
Buna ziua!sunt in saptamana 39 de sarcina si de cateva zile imi gasesc lenjeria umeda(scurgere apoasa incolora) nu in cantitate mare incat sa ud pantalonii dar suficient, e posibil sa pierd lichid? Sau e ceva normal avand in vedere ca ma apropii de nastere
1 comentarii
0
19-07-2017, ora 05:26
Dr. Clinica Marie Stopes Romania
Obstetrica-ginecologie, Bucuresti
Dr. Clinica Marie Stopes Romania
Buna ziua,

exista la farmacie teste pentru lichidul amniotic sau mergeti la medical care va urmareste sarcina, virtual nu va poate spune nimeni ce se intampla cu dvs. si nu doriti sa riscati viata copilului dvs.

O zi buna,
Echipa Medicala Marie Stopes
Adaugă un comentariu / răspuns