Ajutați-mă cu un sfat - as fi însărcinată în a 7 săptămâna doar ca mie frica de ce va zice medicul

22-02-2022
Heyyy
Nu este medic/terapeut
Heyyy
Bună ziua. Acum o săptămână miam făcut 2 teste de sarcina ambele pozitive... Cum în ro totuși e pe programări am mine programarea pentru confirmarea de sarcina.după toate calculele mele as fi însărcinată în a 7 săptămâna doar ca mie frica de ce va zice medicul. Ieri mi sa făcut rău cu durere de burta în partea dreapta De Jos... Multe femei mia zis ca posibil e de la răceală dar mia apărut și secreții de culoare rozalie mai mult spre alb. Astăzi am avut secreții după baie am abservat pe hirtie Mai mult spre maroniu... Din ce cauza oare. Și încă mai persista durerile în partea dreapta și durerea de spate. Oare ce poate fi... Sincer mie frica ca vreau foarte mult aceasta sarcina. Poate sa intilnit care a cu aceste probleme. Sper sa scrie cineva... PS ELIMINĂRILE LE AM DECIT CIND PLEC LA WC... ÎN REST NU... CIND MA ȘTERG SE OBSERVA PE HIRTIE.. DAR NU MEREU PERSISTA AZI DIN 3 ORI O SINGURA DATA AM VĂZUT SCHIMBARE
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: