Am contul blocat? Administratorul Romedicului, vă rog...

04-01-2011
Nickstein
Nu este medic/terapeut
Nickstein
Bună seara!

Stimate d-nule administrator al Romedicului, de 24 de ore nu îmi mai pot accesa contul, deşi am încercat de cel puţin 10 ori, în mod adecvat, introducând datele corecte.
Mi-am făcut un alt cont, pentru a putea să vă aduc la cunoştinţă acest fapt neplăcut, cel puţin pentru mine (v-am scris şi expediat şi un e-mail, însă nu mi-aţi răspuns, din lipsă de timp, cel mai probabil).
Pe data de 3 Ianuarie 2011, adică ieri, în jurul amiezii, mi-am modificat numele username-ului din Mr. Nick în ¦ Niculae Nicuşor ● álias Mr. Nick ¦. Am navigat puţin pe forum, după care m-am delogat. Puţin mai târziu, însă, dorind să răspund la câteva mesaje deosebit de importante, NU am mai reuşit să mă mai loghez nicicum.
Mi-aţi blocat dumneavoastră contul? Dacă, da, vă rog să-mi spuneţi de ce?! Dacă, nu, vă rog să-mi soluţionaţi într-un fel problema logării, pentru a putea să activez normal pe acest forum.
_
Acesta este link-ul pentru contul blocat: http://forum.romedic.ro/user.php?id_user=25588
_

Vă rog să îmi răspundeţi!
Vă mulţumesc cu anticipaţie.
Dumnezeu să vă binecuvânteze.
Cu respect şi iubire creştină,
Mr. Nick
7 comentarii
0
05-01-2011, ora 11:56
romedic
Administrator Forum ROmedic
romedic
Buna ziua,

Eroarea a aparut datorita caracterelor speciale introduse la username. Am modificat username-ul in: Niculae Nicusor (Mr. Nick)

Cu aceasta ocazie va rugam sa nu mai introduceti caractere speciale (nici in username si nici in mesajele postate pe forum).

Un an nou fericit!

Administratorul forumului ROmedic
0
07-01-2011, ora 18:15
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
Sărut mâna, d-nule administrator.

Vă mulţumesc mult de tot pentru modificarea username-ului, modificare fără de care aş fi avut contul blocat şi în acest moment. Am dedus clar că eroarea a apărut din cauza mea, pentru că s-a produs după ce mi-am schimbat pseudonimul, însă mi-a traversat prin minte şi gândul conform căruia mi-aţi fi blocat contul din cauza unor reclamaţii "binevoitoare", că, na, am foarte mulţi "prieteni" pe acest forum (mă bucur că gândul meu nu s-a materializat!).
Puteţi să-mi ştergeţi contul "Nickstein" (l-am creat doar pentru a vă aduce la cunoştinţă eroarea; nu mai am nevoie de el, îmi ajunge un singur cont). Vă mulţumesc cu anticipaţie!
_
Voi ţine cont de îndemnul dvs., fapt pentru care voi face tot posibilul să nu uit să nu mai introduc caractere speciale în cadrul acestui forum :-)
_


Vă doresc un an nou fericit şi plin de realizări.
Dumnezeu să vă binecuvânteze!
Cu iubire creştină, respect şi deosebit de multă recunoştinţă pentru tot,
Mr. Nick

Post Scriptum - Vă mulţumesc mult şi pentru e-mail!
0
20-01-2011, ora 11:53
merynicolas
Nu este medic/terapeut
merynicolas
nu vreau sa fac un comentariu sper doar sa fie un mesaj pe care il citesti de aceea vin cu o noua intrebare ;pana la ce varsta cresc fetele, am deja 18 ani, e posibil sa mai cresc??. Multumesc mult !!!
0
25-01-2011, ora 08:34
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
Bună dimineaţa!

Dră Merynicolas, este posibil să mai creşteţi (până la maxim 25 de ani!)
Sporturi precum baschetul şi înotul ajută foarte mult creşterea, însă doar dacă sunt îndeplinite câteva "condiţii" genetice, în principal, în cazul în care sunt practicate după vârsta de 18 ani.
__

Dumnezeu să vă binecuvânteze!
Cu iubire creştină şi respect, dorindu-vă toate cele bune,
Mr. Nick
0
02-11-2011, ora 20:13
Rică Venturiano
Nu este medic/terapeut
Rică Venturiano
Buna ziua,
accept suspendarea vechiului meu cont
http://forum.romedic.ro/user.php?id_user=70254

Insa nu inteleg prin ce magie a disparut avatarul de unde l-am pus.

De acord ca mesajele mele sunt incomode pentru anumiti useri cu menatalitati inguste, insa pe cine deranja avatarul meu ?
Iata aici o varianta de 12 kbytes. Nu cred ca ocupa cine stie ce spatiu pe server.
Ma gandesc ca vreti sa fiti totusi fair pana la capat, daca omul si-a pus o fotografie, lasati-o acolo unde este.
http://www.amosnews.ro/mediashare/ck/s079rvm63j752d7ngh6m44p6chpn6w-org.jpg

Si inca un mic detaliu: trebuia specificat undeva la vedere ca Administratorii au posibilitatea de a citi mesajele private, la fel cum le citeste chiar utilizatorul destinatar.

Multumesc.

PS: contul asta l-am facut doar pentru feedback, nu ca sa scriu mai departe pe el. Ma opresc aici.
0
03-11-2011, ora 02:21
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
Salve!
Stimate dle Rica Venturiano (Germont), îmi pare sincer rău că vi s-a suspendat contul. Atât pot să vă spun!
Poate administraţia Romedicului vă va observa mesajul şi vă va oferi lămuririle pe care le aşteptaţi.
Dumnezeu să vă binecuvânteze.
Toate cele bune vă doreşte,
Mr. Nick
0
03-11-2012, ora 00:50
Teodora M.
Nu este medic/terapeut
Teodora M.
Catre administrator forum.

De cateva zile nu mai primesc alerta pe email cand se posteaza mesaj nou la posturile la care am scris si eu. La fel, cred ca e o problema si cu mesajele private. Deci asta ar fi rugamintea, sa verificati de ce nu mi se semnaleaza si pe email noile postari, desi eu am bifat aceasta optiune la profilul meu.
Multumesc, numai bine!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.