am facut antibiograma

02-02-2010
mihaela192010
Nu este medic/terapeut
mihaela192010
am citit raspunsu dumneavoastra si am facut antibiograma si nu am iesit nimica si mio so dat xatral de 10mg si indometacin si scobutil dar imi trece 2 luni si dupaia se repeta. as vrea un sfat pe vitor ce sa fac sau ce tratament as putea sa iau, sau ce puteti sa spuneti despre tratamenu care mi lo dat mie. va multumesc
4 comentarii
0
20-03-2010, ora 22:07
kama
Nu este medic/terapeut
kama
eu mi am tratat infectia in urina dupa 7 ani cu un tratament si anume astragalus si un protocol urinar din herbal diuretic cu cranberry luat de pe internet, am avut emotii dupa tratament cand mi am dus urocultura la analiza nici nu ma asteptam sa iasa sterila.incearca
0
25-03-2010, ora 00:27
aniya
Nu este medic/terapeut
aniya
eu am dureri groaznice in ppartea dreapta jos.si spatele uneori nu pot sa merg de durere. am infectie urinara dar la antibiograma nu a iesit nimik! plang...am 23 de ani... ce sa fac..am dureri. mari si mai mereu 25 de zile ma doare din 30. tratamente am facut multe la greu :((:((:((:(( ajutati ma. stie cineva ceva? kama??? sa incerc si eu ce ai facut tu??? iau orice doar sa fie bine :(
0
25-03-2010, ora 00:31
aniya
Nu este medic/terapeut
aniya
app. de 6 luni ma kinui asa :( multumesc ptr intelegere si timpul acordat ptr a mi citi offurile :(
0
27-11-2010, ora 19:50
davida andreea
Nu este medic/terapeut
davida andreea
buna aniya cum te simti acum ai scapat de infectia urinara?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
23-06-2022, ora 19:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
CHirurgi și Clinici de chirurgie
Medici-Chirurgi.ro - caută un chirurg sau recomandă unul
Un website dedicat pacienților ce necesită o intervenție chirurgicală. Găsiți aici liste cu chirurgi și clinici de chirurgie, prezentări de servicii și recomandări ale pacienților, dar și informații detaliate despre fiecare operație.
Accesați site-ul
Alte subiecte care v-ar putea interesa:

Mai multe informații despre: antibiograma

Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Cultură secreții vaginale și antibiogramă
  •