Am nevoie de ajutor Am pierdut doua sarcini

01-10-2009
ROMINUCA
Nu este medic/terapeut
ROMINUCA
Am pierdut doua sarcini si medici nu mi au zis un raspuns concret au zis ca numai cand sunt trei avorturi spontane repetate se pot pronunta
Mi s a spus ca as avea toxoplasmoza in sange dar mi am facut analizele si era foarte scazuta.Nu cred ca asta este problema si de aceea poate cineva ma poate ajuta
Mi e frica sa mai raman nu pot sa mai risc dupa doua sarcini pierdute
Va multumesc
1 comentarii
0
01-10-2009, ora 21:00
Jaquelinne
Nu este medic/terapeut
Jaquelinne
Ar trebui sa consultati un medic specialist, pt ca toxoplasma este foarte periculoasa, indiferent cat este de scazuta!Doar daca va iesea negativ rezultatul, atunci puteati sa excludeti posibilitatea ca ati pierdut sarcinile datorita toxoplasmozei!
Adaugă un comentariu / răspuns

10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul