Am o problemă!!

04-09-2015
Zaharia95
Nu este medic/terapeut
Zaharia95
Bună ziua. Sunt neliniştit în privinţa a unei umflaturi în gât îmi cer scuze dacă scriu greşit dar o fac de pe telefon am gâtul umflat în partea dreaptă în interior de 5 ani nu mă doare nu mă deranjează dar toţi spun ca nu ştiu ce e ca e grav etc şi mau speriat am decis să mă duc la doctor orl în Brăila acesta să uitat şi mă chemat a 2 zi la spitalul judeţean de urgente pentru ca nu ştia ce este şi să se uite şi colegii am fost sau uitat 4 doctori toţi orlişti şi tot nu stia u ce am şi au decis să mă interneze ţin să menţionez ca am fost operat de amigdale şi polipi când am fost mic şi sincer am rămas cu o traumă.frică de operaţii în gât pe viu şi nu am stat la discuţie şi am plecat nu mai vreau să trec prin aşa ceva după aceea am fost la un alt doctor orl cabinet privat am dat 160 lei pentru vizită doar să se uite şi acea doamnă doctor să uitat şi a spus ca nu e nimic grav ca am fost operat de amigdale şi acolo a rămas un loc gol şi ca defapt acea umflătură e coardă vocală nu prea am înţeles dar a spus ca dacă vreau poate să mă trimită la Galaţi să un aparat care îţi spune ce boli ai sau nu ştiu ce dar să bătut cu pumnul în piept ca nu e nimic grav şi ca nare rost să mă mai duc până acolo mia dat un tratament cu sirop şi să cânt melodii fără sunet dar degeaba am uitat de umflătură dacă nu ma deranjat am şi uitat de ea. Dar am luat tot tratamentul şi am fost la dentist şi mia adus iar aminte dentistul ca ce e aici ca de ce nu am fost la doctor... Şi tot aşa şi sincer mai bine rămân cu ea dacă nu mă deranjează deloc decât să mă operez să grec prin ce am mai trecut... Nu ştiu dacă va pot pune direct aici o poză să vedeţi mai clar cum arataa dar o să încerc dacă ştiţi ce ar putea fi va rog să îmi daţi o părere mulţumesc
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.