anevrism aortic abdominal

19-05-2010
ileanabuna
Nu este medic/terapeut
ileanabuna
Am descoperit ca sufar de anevrism aortic abdominal si as dori sa stiu mai multe despre acest subiect, cum ar fii costurile aproximative care implica aceasta operatie si daca mai sunt persoane care s-au operat mai ales daca sunt din timisoara si cat mai multe despre aceasta boala.Va multumesc!
4 comentarii
0
21-05-2010, ora 07:03
Dr. Balcan Anisoara
Medicina de familie, Erbiceni, Iasi
Dr. Balcan Anisoara
Cand a fost descoperit ? Este un anevrism abdominal sau toracic ? Cat de mare este ? Ce greutate ai ?Mai ai si alte afectiuni ? Ai neplaceri din cauza lui ?
0
22-05-2010, ora 23:04
ileanabuna
Nu este medic/terapeut
ileanabuna
a fost descoperit acum aproximativ o luna, este abdominal, are 5.3cm, am 64 de kg, am diabet, sunt operata de poliopatie diabetica la picior in partea stanga, operata de fibron si de hernie de disc, am spondiloza cervicala, si neplaceri pot sa spun ca am dureri la picior. Va multumesc pentru raspuns
0
06-08-2010, ora 21:06
sunt_carmen
Nu este medic/terapeut
sunt_carmen
mama mea are 55 ani si a fost operata de anevrism saptamana trecuta+ i s-a facut by-pass si valva mitrala.la brasov s-a facut operatia la clinicile ICCO, doctori foarte buni si aparatura de ultima generatie.incercat, cu siguranta veti reusi
0
14-11-2013, ora 18:17
adi lungu
Nu este medic/terapeut
adi lungu
Au trecut trei ani de atunci... Cum se simte mama? Sper ca e bine...
Poti sa spui ceva si despre costuri, despre cheltuielile avute? Sunt direct interesat.
Multumesc si sanatate!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Care este rolul alcoolului în apariția anevrismului de aortă abdominală?
  •