anexita si intarzierea menstrutiei

12-11-2012
bruneta mica
Nu este medic/terapeut
bruneta mica
buna ziua am o anexita bilaterala acuta si menstruatia neregulata in ultimele luni.ultimul ciclu l am avut pe 25.10.2012 a durat 5 zile din care ultima mai putin am urmat dupa tratamentul dat de medicul ginecolog pentru anexita, am avut apoi contacte sexuale neprotejate fiindca ne dorim un bebe si nu stiu am facut 2 teste de sarcina au iesit negative dar in schimb am ameteli, ciclul nu mi a venit, sunt zile cand nu pot manca decat foarte putin, greturi mai tot timpul zilei, mananc acru mai mereu ca sa pot manca.nustiu ce sa cred ca e sunt cam speriata sa nu fie cevea grav.anexita poate intarzia menstruatia?cate zile?si care ar putea fi rezultatul simptomelor?
3 comentarii
0
12-11-2012, ora 12:51
bestyutza79
Nu este medic/terapeut
bestyutza79
Ceva n-ai scris corect.Spui ca ti-a venit ultima menstruatie in 25.10.2012 si ti s-a terminat in 30.10.2012.Si acum, dupa 12 zile de la terminarea ei, ai fi vrut sa-ti vina iar?
0
12-11-2012, ora 20:13
bruneta mica
Nu este medic/terapeut
bruneta mica
mi a venit pe 27.10.2012si a durat 5 zile, bine a cincea zi de menstruatie a fost cateva picaturi si de atunci nu mi a mai venit.sunt un pic speriata
0
12-11-2012, ora 20:35
bestyutza79
Nu este medic/terapeut
bestyutza79
Cred ca tu nu stii in ce luna suntem.Suntem in noiembrie, luna a 11-a.Daca ti-a venit la sfarsitul lui octombrie, ce ai fi vrut, dupa o saptamana sa-ti vina iar?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Câte zile poate să întârzie ciclul (fără a fi o problemă)
  •