As dori si eu daca se poate o dieta

12-04-2007
AncutzaPiticutza
Nu este medic/terapeut
AncutzaPiticutza
Buna ziua!Ma numesc Anca, am 21 de ani, 1.58 si 57 de kg :(...As dori sa slabesc sa ajung si eu macar la 52 de kg...mentionez faptul ca merg la sala de 3 ori pe saptamana si imi petrec acolo pe putin 3 ore...Daca se poate Doamna doctor Craciun Anca sa ma ajutati v-as fi recunoscatoare!Am incercat cura aceea disociata pe care a tinut-o si Teo am slabit 1-2 kg dar avand in vedere programul de la facultate...nu am reusit sa o tin prea mult!!!Va rog din tot sufletul sa imi faceti si mie un program de slabit, o dieta!Va multumesc anticipat!
1 comentarii
0
04-05-2007, ora 00:00
viory@
Nu este medic/terapeut
viory@
Buna Ancuta ma numesc Viorica si am tinut o cura de slabire dar este umpic cam drastica zic eu eu am slabit 4 Kg intr-o saptamana data o vrei ti-o trimit astept raspuns pa
Adaugă un comentariu / răspuns

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.