BEBE

03-03-2011
TRDTMTCD
Nu este medic/terapeut
TRDTMTCD
BUNA MAMICI ! BAIETELUL MEU DE 7 LUNI FACE TREABA MARE BALBUI SPRE ALB. VOI CE STITI MAMICI ESTE O PROBLEMA? SA MERG LA MEDIC? VOI ATI AVUT ASA CEVA?
1 comentarii
0
27-03-2011, ora 12:36
georgy m
Nu este medic/terapeut
georgy m
depinde de ce mananca. shi al meu a facut asa. eu zic sa nu-ti faci griji dak e doar asta.
Adaugă un comentariu / răspuns

10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul