BEBE
BUNA MAMICI ! BAIETELUL MEU DE 7 LUNI FACE TREABA MARE BALBUI SPRE ALB. VOI CE STITI MAMICI ESTE O PROBLEMA? SA MERG LA MEDIC? VOI ATI AVUT ASA CEVA?
1 comentarii
depinde de ce mananca. shi al meu a facut asa. eu zic sa nu-ti faci griji dak e doar asta.
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 1Plânsul bebelușei de 3 luni jumătate înainte de somn
- 1Fluimucil sau nu?
- 0Luxație congenitala de solduri la bebe
- 1Somn bebelus - de ce plange inainte sa adoarma?
- 1Bebe 5 luni, refuză laptele
- 3Infecție campylobacter bebe 6 luni
- 1Scaun rar bebelus 2 luni și 1 săptămana
- 1Am greșit când am înlocuit laptele fără lactoză cu cel cu lactoză inițial
- 1tuse seacă si rară fără alte simptome la bebe 4luni jumătate
- 1Bebelușul nu acceptă laptele
