Bebe a cazut
Buna ziua! Bebele meu de 5 luni s-a rostogolit și a cazut din patul nostru, in timp ce voiam sa-l schimb. O fracțiune de secunda a durat sa ii iau hăinuțe din dulap și el a cazut. Nu am văzut momentul doar a început sa plângă puternic, iar când m-am dus la el era cazut pe burta, era doar in pampers, și când L-am ridicat avea o vânătaie la obraz pana in colțul ochiului și pe ploapa avea o zgârietură. La cap nu am văzut nici o urma, cucui etc. Vânătaia i-a trecut, are aproape o săptămâna de la incident. Dar eu tot sunt îngrijorată sa nu aibă ceva la cap de la căzătura. Oare sa merg la medic? Menționez ca acea căzătura a fost la 50 cm pe parchet. Dar pana zilele astea L-am văzut așa parca supărat…nu mai râdea ca înainte sau..o fi fost de la sperietura. Oricum acum ii iese și un dințișor
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 1Plânsul bebelușei de 3 luni jumătate înainte de somn
- 1Fluimucil sau nu?
- 0Luxație congenitala de solduri la bebe
- 1Somn bebelus - de ce plange inainte sa adoarma?
- 1Bebe 5 luni, refuză laptele
- 3Infecție campylobacter bebe 6 luni
- 1Scaun rar bebelus 2 luni și 1 săptămana
- 1Am greșit când am înlocuit laptele fără lactoză cu cel cu lactoză inițial
- 1tuse seacă si rară fără alte simptome la bebe 4luni jumătate
- 1Bebelușul nu acceptă laptele