Bubite rosii, mancarime si decojire a varfului penisului!

09-05-2014
Grozavuionut
Nu este medic/terapeut
Grozavuionut
Am o intrebare!De cateva zile mi-au aparut niste bubite rosi pe varful penisului.Apoi a inceput sa mi se decojeasca pielea si acum a aparut o usoara mancarime, mentionez ca iau dioxicilina si levofloxacina.Poate fi o reactie la aceste pastile?E grav? Cum pot vindeca chestia asta?
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
23-06-2022, ora 19:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
CHirurgi și Clinici de chirurgie
Medici-Chirurgi.ro - caută un chirurg sau recomandă unul
Ați trecut printr-o operație? Ajutați alți pacienți oferind o recomandare chirurgului care v-a operat.
Accesați site-ul
 
 
 
Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.