Bulimia ma chinuie de 4 ani..

28-12-2010
eilieili
Nu este medic/terapeut
eilieili
Buna ziua! As dori sa aflu numele unui medic psiholog sau psihiatru din Botosani care sa ma ajute in a-mi rezolva problemele legate de bulimie, afectiune care ma chinuie de 4 ani. Multumesc!
1 comentarii
0
19-01-2012, ora 22:26
marimar85
Nu este medic/terapeut
marimar85
Buna!si eu sunt bulimica de ani de zile...am crezut ca asa pot ajunge sa arat asa cum imi doresc si culmea e ca nu ma ajuta absolut deloc.in plus mereu cand sunt suparata mananc pana mi-e rau...si am ajuns sa am probleme de imunitate si candidoze si gingiile mele au o problema, cred k tot de la asta mi-au aparut niste bubite mici albe...le am de 2 ani!!!!!
Adaugă un comentariu / răspuns

11-12-2019, ora 13:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Optibac
Optibac Probiotic Saccharomices boulardii – Pentru o digestie sanatoasa!
Acesta are o concentratie de 5 miliarde bacterii vii/capsula si se recomanda pacientilor care se confrunta cu diaree cronica sau infectioasa, candida, colita si intestin iritabil. Acest probiotic ajuta la eliminarea bacteriilor daunatoare care provoaca infectia si accelereaza vindecarea. Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Bulimia la adolescenti
  • Dependența de alimente
  •  

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
    Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.