ce se va intampla?

20-12-2008
florin26
Nu este medic/terapeut
florin26
In urma unui tatuaj facut pe penis mi-a aparut o infectie pe gland. Datorita faptului ca nu m-am dus destul de repede la medic glandul v-a trebui sa-mi fie amputat. Voi mai putea avea erectie? dar relatii sexuale?
3 comentarii
0
21-12-2008, ora 13:53
Dr. Balcan Anisoara
Medicina de familie, Erbiceni, Iasi
Dr. Balcan Anisoara
Vezi unde duce teribilismul?Imediat dupa sarbatori mergi cu toate actele medicale si cu trimitere la Bucuresti la spitalul de Urgenta la profesorul Ioan Lascar, seful clinicii de chirurgie plastica si microchirurgie reconstructiva, stai de vorba cu dumnealui si te va interna.In primul rand e importanta reconstructia uretrei pentru a putea urina normal.Ulterior, la cateva luni de la operatie, penisul va putea fi reconstruit sau se va putea proteza, in functie de situatie si vei putea avea si tu viata sexuala.Cu curaj si rabdare, ascultand intru totul doctorii, te vei refaceSarbatori fericite!
0
22-12-2008, ora 20:21
Jaquelinne
Nu este medic/terapeut
Jaquelinne
Cred ca de data asta ti se va indeplini dorinta!!Poate este definitiv si scapi de-o grija!!
0
22-12-2008, ora 20:35
nikii6
Nu este medic/terapeut
nikii6
Mda...tot vroiai sa scapi de penis.Sti cum se spune "ai grija ce-ti doresti ca s-ar putea sa se intample.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
23-06-2022, ora 19:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
CHirurgi și Clinici de chirurgie
Medici-Chirurgi.ro - caută un chirurg sau recomandă unul
Un website dedicat pacienților ce necesită o intervenție chirurgicală. Găsiți aici liste cu chirurgi și clinici de chirurgie, prezentări de servicii și recomandări ale pacienților, dar și informații detaliate despre fiecare operație.
Accesați site-ul