chist ovarian

10-02-2007
lacramy
Nu este medic/terapeut
lacramy
buna, va rog sa ma ajutati si pe mine, tocmai am fost si eu la ginecolog pt ca vroiam sa parasesc tara pt un timp mai indelungat si vroiam sa stiu ca sunt sanatoasa sa nu cunmva sa am probleme in stainatate, , , , dar sa vedeti, , , , am o rana pe uter dar nu din cauza ei sunt asa de ingrijorata ci la consultatie a mai gasit ceva domnul doctor CEVA DE GENUL:::PARAUTERIN STG. O FORMATIUNIE ROTUNDA CARE TINE POSIBIL DE OVAR STG. DE 46/41 MM, CU CONTINUT NEOMOGEN HIPO-HIPERECOGEN. MI-AM FACUT SI TESTUL PAPANICOLAU SI SUNT IN CLASA-II-, FROTIUL E SATISFACATOR, MODIFICARI CELULARE BENIGNE SI LA MODIFICARI REACTIVE AM INFLAMATIE, , , , DOAR ATAT MIE MI SE PARE BUNICEL TESTUL PAPANICOLAU, , , , ACUMA PROBLEMA MEA E ::FORMATIUNEA ROTUNDA DE CARE VA SPUSESEM TRECE PRIN TRATAMENT SAU E NEAPARAT OPERATIE? VREAU UN RASPUNS CAT DE CONCRET SI SATISFACATOR, , , , , VA MULTUMESC ANTICIPAT

AAAAAAAAAAA UITASEM SA PRECIZEZ, , , , , AM 28 DE ANI SUNT DIN BISTRITA -NASAUD, AM UN BAIETEL DE 1 ANISOR SI 5 LUNI, CU CARE AM RAMAS INSARCINATA PRIN TRATAMENT IN STRAINATATE CU MEDICAMENTUL, , CLOMID, , ,.SAR PUTEA SA-MI FI FACUT RAU ACEST MEDICAMENT?SA FIE CU 2 TAISURI? VA MULTUMESC
0 comentarii

Discuțiile despre tumori benigne și cancer au fost transferate pe:

Forumul Ghid-Cancer.ro - un proiect ROmedic destinat exclusiv acestui subiect.

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.