Clitoris MARE

25-04-2012
r.cristina
Nu este medic/terapeut
r.cristina
Buna ziua! Am si eu o problema legata de dimensiunea normala a clitorisului. Al meu are cam 2.5 cm si imi iese mult in afara labiilor. Este foarte expus si ma face hiperexcitabila cand port haine mai stranse pe corp. Nu prea ma deranjeaza fizic, psihic e mai rau. As vrea sa fie mai mic. Reactiile partenerilor au fost impartite, de la reactii normale la uimire pentru 'concurenta' desi nu are aspect penian, totusi este mult iesit in afara.Si cand merg la plaja sunt stresata de privirile atrase acolo.Ma tot gandesc daca nu ar trebui sa fac o operatie plastica-reconstructiva de micsorare.
2 comentarii
1
17-07-2019, ora 16:16
Love clit
Nu este medic/terapeut
Love clit
Nu ai de ce sa-ti faci probleme. Noi iubim un clitoris generos. Niciodată nu este suficient de mare pe cat ne dorim. Aș vrea să discutăm pe tema asta in privat
0
25-07-2023, ora 12:23
Elly Stan
Nu este medic/terapeut
Elly Stan
Ma confrunt si eu cu aceasta problema. Am clitorisul mult mai mare decat ar fi normal si totodata labiile mici sunt cu dimensiuni considerabile, asa ca vulva mea este tot timpul deschisa. Pe langa situatiile expuse de alte fete aici (hiperexcitabilitate, cameltoe, etc) am avut situatii neplacute la plaja cand, din cauza labiilor mici care sunt foarte proeminente, labiile mari sunt desfacute si impinse spre exterior, asa ca la anumite miscari mai ample cu picioarele m-am trezit cu labiile mari iesite in afara slipului. De atunci evit sa port tanga la plaja, sau slip decoltat, ca sa nu mai ofer spectacol nedorit celor din jur. Lasand deoparte fanteziile unora care au scris aici, clitorisul marit si labiile prea mari creeaza disconfort si neplaceri
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
23-06-2022, ora 19:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
CHirurgi și Clinici de chirurgie
Medici-Chirurgi.ro - caută un chirurg sau recomandă unul
Un website dedicat pacienților ce necesită o intervenție chirurgicală. Găsiți aici liste cu chirurgi și clinici de chirurgie, prezentări de servicii și recomandări ale pacienților, dar și informații detaliate despre fiecare operație.
Accesați site-ul