Despre rinoplastie

15-04-2016
Marywall
Nu este medic/terapeut
Marywall
Buna ziua! Am 17 ani, iar in urma cu mai bine de 6 ani, in clasele primare, un coleg m-a impins in asa fel incat am nimerit cu nasul intr-un cui, cauzand strambarea osului(ca sa zic asa, nu am fost niciodata la un consult de specialitate) si marirea considerabila a acestuia(odata cu o groaza de barfe, bancuri pe seama mea). Sunt interesata de un medic bun din Bucuresti, PREFERABIL SPITAL DE STAT, nu privat(mama are niste temeri in legatura cu spitalele private in cazul complicatiilor pe masa de operatii)... De asemenea, sunt curioasa care sunt costurile unei rinoplastii la momentul actual, daca printr-o rinoplastie se modifica si varful nasului(mi-as dori de asemenea) cu alte costuri suplimentare si care este diferenta dintre o rinoplastie si o operatie pt rezolvarea deviatiei de sept? MULTUMESC!
1 comentarii
0
30-04-2016, ora 18:35
Vane_Me
Nu este medic/terapeut
Vane_Me
Draga mea, pentru rinoplastie, nici in Romania si nici in alta tara, nu o sa gasesti doctori buni intr-un spital de stat.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
23-06-2022, ora 19:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
CHirurgi și Clinici de chirurgie
Medici-Chirurgi.ro - caută un chirurg sau recomandă unul
Un website dedicat pacienților ce necesită o intervenție chirurgicală. Găsiți aici liste cu chirurgi și clinici de chirurgie, prezentări de servicii și recomandări ale pacienților, dar și informații detaliate despre fiecare operație.
Accesați site-ul
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Complicațiile rinoplastiei
  • Operație deviație de sept - tot ce trebuie să știi (ghidul pacientului)
  • Deviația de sept - cum o recunoști și când trebuie tratată
  • Deviația de sept: Intervenția chirurgicală este o abordare mai eficientă decât utilizarea spray-urilor nazale
  •