Diagnosticata cu Hpv

22-02-2019
Madalina2784
Nu este medic/terapeut
Madalina2784
Buna seara am fost diagnosticata cu hpv si mi sa recomandat gelul Papilocare m ar interesa o, opinie referitoare la acest gel.Multumesc
5 comentarii
0
27-05-2019, ora 16:02
Ralucaioanaa
Nu este medic/terapeut
Ralucaioanaa
Bună ziua! Și eu am primit același tratament. Unde ați găsit gelul? Ma tot chinui sa l comand. Mulțumesc
0
28-06-2019, ora 16:35
DianaDiM
Nu este medic/terapeut
DianaDiM
Ati reusit sa comandanți produsul? Si eu incerc sa il cumpar si nu il gasesc.
0
28-06-2019, ora 19:44
Madalina2784
Nu este medic/terapeut
Madalina2784
Buna mi l a cumparat o prietena din Spania daca aveti pe cineva acolo cu siguranta va rezolva eu acolo l am gasit
0
16-07-2019, ora 01:01
C666422
Nu este medic/terapeut
C666422
Buna! Se gaseste la farmacia tei, in București sau se poate comanda online. L-a încercat cineva și are o senzație de usturime de la el in primele 5 minute?
0
16-07-2019, ora 23:47
Andra2789
Nu este medic/terapeut
Andra2789
Buna, se găsește la farmacia Richter. Eu de acolo l-am cumpărat
Adaugă un comentariu / răspuns

13-09-2017, ora 09:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Proctoline
Pacienții Proctoline se bucură de tratamente fără anestezie generală, fără operație chirurgicală, fără durere și fără internare. Experiența de 20 ani în România și peste 30 de ani în lume ne recomandă! Ne tratăm pacienții cu discreție și respect. Detalii aici
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Ce diferenţiază infecţiile HPV care dispar de cele care preced cancerul?
  • Vaccinul HPV a redus riscul de infectare cu 90% în ultimii 10 ani
  • Cum să ne protejăm mai mult copiii - vaccinarea antiHPV
  • Vaccinul antiHPV e recomandat și la băieți
  • Vaccinul HPV crește șansele de concepție la femeile ce au avut în trecut boli cu transmitere sexuală
  • Sexul a devenit mai sigur pentru toată lumea, datorită unui program de vaccinare
  • Australia ar putea deveni prima țară care a eradicat cancerul cervical
  • Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
    Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.