Diaree de la aptamil
Buna ziua! Am o fetita de 2 luni hranita cu lapte praf aptamil nutri biotik.Timp de o sapt a facut diaree, am schimbat la aptamil fara lactoza dar din a3a zi a inceput sa se constipe.Pot face trecerea la laptele normal treptat dar in cazut in care face iar diaree ce se poate face? Sa fie din cauza laptelui? Va multumesc!
1 comentarii
Bună seara! Ați primit răspuns la întrebarea d voastră în legătură cu laptele Aptamil nutri-biotik? Sunt în aceeași situație cu copilul meu și nu știu cum sa procedez.
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 3iese cu scaunul o dat la doua zile
- 5Zentel pentru copil de 4 ani suspensie
- 3Scaune la cateva zile
- 4scaune rare la bebelus
- 21constipatia la bebe de 7 luni
- 1constipatie la bebelus
- 0Constipatia la un bebelus de 8 luni
- 2Bebe 3 luni nu are scaun
- 0Constipatie bebelus 1-2 luni
- 3Diaree bebe 8 luni
- 0Bebelusu constipat
- 2Constipație cu scaun diareic la bebe
- 0Ajutati-ma: diaree bebelus 7 luni
- 0Ajutor va rog constipatie la bebe 4 lunite
- 3Constipatie bebelus o luna jum
- 0Vreau sa ii schimb laptele
- 0Laptele praf
- 1Am greșit când am înlocuit laptele fără lactoză cu cel cu lactoză inițial
Mai multe informații despre: Constipatia bebelusului diareea bebelusului schimbarea laptelui praf
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
