Durere nas
Buna ziua. Mi-am facut rinoplastie acum 7 luni, am mai avut mici accidente, m-am lovit cu mana peste nas, sau catelul m-a mai lovit, dar nu m-a durut foarte rau si trecandu-mi. Insa aseara cand m-a imbratisat cineva m-a lovit cu mana la nas si m-a durut cam rau. In cateva minute mi-a trecut durerea, in dimineata asta nu am avut nimic, insa acum am o mica durere la nas, si nu ma simt deloc confortabil, imi creeaza o stare de iritatie, ce as putea lua sau face?
1 comentarii
Daca durerea mai continua mergeti la dr care v-a operat la control. Poate va da o crema specifica de durere in astfel de cazuri.
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 4rinoplastie dupa deviatie sept
- 3rinoplastie+deviatie de sept
- 8Rinoplastie - rezultatul se vede imediat?
- 0deformare nas dupa rinoplastie
- 6Regret ce am facut.
- 9Cine a facut operatie de sept sau rinoplastie?
- 4rinoplastie - informatii postoperatorii
- 1Dureri dupa rinoplastie
- 0Rezultat dupa rinoplastie
- 2Am 3 luni de la rinoplastie - ceva care se misca in nas
- 1Despre rinoplastie
- 2rog raspuns, simptome dupa operatie deviatie de sept
- 0Recomandare rinoplastie
- 0dupa 17 zile de la Rinoplastie
- 0Deviatie de sept
- 0Rinoplastie
- 2Dupa rinoplastie, sfaturi..
- 0Rinoplastie
- 0Rinoplastie -recomandari
Mai multe informații despre: Rinoplastia
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: