E posibil sa raman insarcinata dupa ce organele s-au atins??

15-09-2018
anonim2414
Nu este medic/terapeut
anonim2414
Buna ziua! Ultima menstruatie am avut-o intre 12.08-17.08, Menționez ca nu am un ciclu regulat, (in luna Iunie nici nu mi-a venit ciclul) pe 31.08 eu si prietenul meu am experimentat sexul anal, el nu a ejaculat, dar cred ca avea totusi acel lichid preseminal. Din greseala, el m-a atins cu penisul in zona vaginului, eu eram uda si el avea acel lichid, eu sunt virgina, e posibila o sarcina??? Sunt foarte speriata, stiu cum se produce o sarcina normala, prin actul sexual complet, dar am citit pe internet lucruri care m-au îngrijorat, va Multumesc!
6 comentarii
1
15-09-2018, ora 19:36
Dr. Diaconu Lavinia
Psihiatrie, Bucuresti
Dr. Diaconu Lavinia
Bună seara.

Nu sunt șanse sa fiți însărcinată. Pentru liniștea dvs. puteți face un test de sarcina pentru a sta liniștită.
Informati-va despre metodele contraceptive si de preventie a bolilor cu transmitere sexuala.
0
16-09-2018, ora 10:15
anonim2414
Nu este medic/terapeut
anonim2414
Va Multumesc pentru raspuns!
0
19-09-2018, ora 15:11
anonim2414
Nu este medic/terapeut
anonim2414
Stiu ca menstruatia mea este foarte neregulată, niciodata nu mi-a venit la 28 de zile, dar sunteti sigura ca nu sunt sanse sa fiu insarcinata?
0
23-09-2018, ora 13:52
anonim2414
Nu este medic/terapeut
anonim2414
Nici astăzi nu mi-a venit menstruatia si sunt din ce in ce mai îngrijorată, nu am reusit sa ajung la o farmacie si am incercat cateva metode casnice pe care le-am gasit pe internet care ti-ar putea spune daca esti sau nu insarcinata si toate au iesit negative, sanii mei sunt acum mai sensibili si ma dor foarte foarte putin si ma doare si spatele putin
0
23-09-2018, ora 14:06
Dr. Diaconu Lavinia
Psihiatrie, Bucuresti
Dr. Diaconu Lavinia
Întârzierea menstruatiei poate avea multe cauze, printre care și stresul. Sfatul meu este sa faceți un test de sarcina pentru a sta liniștită.
0
23-09-2018, ora 16:30
anonim2414
Nu este medic/terapeut
anonim2414
Deci sunteti sigura ca nu pot fi insarcinata? Condițiile in care s-a intamplat acel “joc” sunt exact acelea descrise de mine, eu eram uda in acea zona si el nu stiu daca avea acel lichid preejaculator, si doar m-a atins si s-a intamplat in ziua 20 a ciclului menstrual, am mai avut anumite jocuri precum pettingul in care si-a introdus degetele in vaginul meu, dar atat...
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici