ejaculare retrograda
Buna, am 41 ani, am fost diagnosticat cu infectie la prostate si mi s-a prescris un tratament cu omnic tocas 0, 4 mg. Dupa doar doua pastille administrate am observat ca nu mai pot ejacula.
va rog sa ma ajutati cu un sfat ce sa fac, intrerup tratamentul sau sa iau in continuare?Se va remedia aceasta problema dupa un timp daca intrerup tratamentul?
Ce-mi recomandati?
va rog sa ma ajutati cu un sfat ce sa fac, intrerup tratamentul sau sa iau in continuare?Se va remedia aceasta problema dupa un timp daca intrerup tratamentul?
Ce-mi recomandati?
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 2se poate ca soţul meu să aibă orgasm fără ejaculare?
- 3in timpul actului sexual nu ejaculez
- 0orgasm fara ejaculare:-s ?
- 1ce este ejacularea retrograda?
- 1Cum tratez ejacularea retrograda?
- 2Nu ejaculez
- 1Ejaculare retrograda?
- 4incapacitatea ejacularii
- 1orgasm faraejaculare de sperma
- 3Problema de ejaculare
- 8Nu pot sa ejaculez
- 0Nu mai pot ejacula
- 0Posibilă infertilitate masculina
- 0Injeculare - ma bate gandul sa renunt de tot la ejaculare
- 0Jet slab - 24 ani
- 3Am orgasm fara ejaculare va rog sa ma ajutati?
Mai multe informații despre: Ejacularea retrograda lipsa ejacularii
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: