Endoscopie
Buna ziua!
Astazi am facut endoscopie digestiva.Toata procedura a fost facuta in graba, furtunul acela bagat intr-o maniera 'grosolana'.Doctorul mi-a dat impresia ca se grabea si domnisoara asistenta imi tot infigea furtunul pe gat nestiind cand sa se opreasca(au avut chiar si o mica discutie legata de nepriceperea ei).In urma endoscopiei am ramas cu o durere in gat si simt o arsura atunci cand inghit.Este normal?Trece de la sine sau m-am ales cu leziuni?
Astazi am facut endoscopie digestiva.Toata procedura a fost facuta in graba, furtunul acela bagat intr-o maniera 'grosolana'.Doctorul mi-a dat impresia ca se grabea si domnisoara asistenta imi tot infigea furtunul pe gat nestiind cand sa se opreasca(au avut chiar si o mica discutie legata de nepriceperea ei).In urma endoscopiei am ramas cu o durere in gat si simt o arsura atunci cand inghit.Este normal?Trece de la sine sau m-am ales cu leziuni?
1 comentarii
Buna ziua.
Este posibil sa aveti un disconfort dupa examinare, o perioada. Ar trebui sa scada in intensitate pana la disparitie in urmatoarele ore.
Este posibil sa aveti un disconfort dupa examinare, o perioada. Ar trebui sa scada in intensitate pana la disparitie in urmatoarele ore.
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 2Posibilă tumoră glomus
- 1S-a operat cineva de acalazia cardiei si m-ar putea ajuta cu niste informatii? Multumesc
- 1Intrebari boala pilonidala
- 9Condiloame
- 2Disconfort/tensiune in partea dreapta jos a abdomenului
- 1Hernia transhiatala și arsurile gastrice
- 1Fistula perianala simpla
- 1Umflatura sub limbă, în partea dreapta.
- 3Hernie inghinală partea dreaptă operată
- 2Intepatura în mana