Eozinofile si monocite mici#

03-06-2021
rox148
Nu este medic/terapeut
rox148
Buna ziua. De cateva zile am simtit ca imi pierd echilibrul dupa care mi am revenit insa cand am coborat din pat parca pluteam si nu imi coordonam picioarele tin sa precizez cu o stare de epuizare, oboseala crunta, si o usoara durere de spate parca coloana intepenita. Nu puteam sa mai urc scarile la 2 trepte transpiram oboseam parca aveam 90 ani nici rufele nu puteam sa le intind mi se parea f complicat asa ca un obstacol imposibil de depasit. O zi urc scarile, a doua zi mai greu...am f la urgente totul ok..ceea ce ma ingrijoreaza sa nu fie leucemie :eozinofile #scazute adica:0.01, din min 0, 05 -maxim 0, 7 mii/ul, si monocite #scazute 0, 17 din min 0, 3 si maxim 1 mii/ul, insa monocitele %si eozinofilele % sunt in parametrii normali.trombocite (PLT)crescute 464 din maxim de 450 si PCT crescut de 3ori, TGP 55.18 din maxim 31 si colesterol seric total crescut 251 din max 200, Și proteina c reactiva negativ!!! Tin sa precizez ca am consultat medici insa imi dau impresia ca habar nu au de nimic in afara ca mi a iesit hemoglobina 13, 9 deci buna restul nu mai conteaza! Rog o parere medicala avizata daca este posibil, si nu de la amatorii care cauta rezultatele pe internet deoarece am facut-o si eu deja!!!!! Multumesc
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.