Excitare. După primul contact sexual, mi-am pierdut pur și simplu atracția si cheful fata de el.

27-08-2021
aleallexa
Nu este medic/terapeut
aleallexa
Buna ziua, in urma cu 4 ani și jumătate l-am cunoscut pe prietenul meu, primul nostru contact sexual a fost extrem de frumos, am simțit atracție fata de el, am simțit nevoia sa facem dragoste și totul a fost ok. După primul contact sexual, mi-am pierdut pur și simplu atracția si cheful fata de el. Întotdeauna el este cel care trage pur și simplu de mine sa facem dragoste și eu nu simt nimic si nu am niciun chef. Pur și simplu nu simt absolut nimic. Am început sa ma gândesc ca problema este la mine, deoarece in toți acești ani, niciodată nu am făcut eu primul pas si dacă ar fii dupa mine nu s-ar întâmpla niciodată.
Am stat și m-am gândit ca doar cu o singura persoana din viata mea am simțit nevoia, in rest cu absolut..
Sincer, mi-as dorii si eu sa am o partida de sex nebuna si cum este in filme, pentru ca niciodată nu am simțit aceasta placere din păcate..
Mi-ati putea recomanda niște afrodiziace sau capsule pentru stimularea apetitului sexual ? Mulțumesc
1 comentarii
0
28-08-2021, ora 21:30
tassevasi
Nu este medic/terapeut
tassevasi
Daca ai aceste probleme nu sunt recomandate cpsule afodisiace, ci un control la medic sexolog si explica ce ai spus aici, ai un grad foarte mare de frgiditate.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Cum poate fi îmbunătățit libidoul sexual feminin
  • Cum poți influența libidoul sexual? - informații dovedite științific
  • Interesul sexual la bărbați - un avantaj important pentru starea de sănătate, inclusiv riscul de moarte
  • Lipsa excitației - de ce nu mă excit?
  •