explicatii analize sange, va rog sa-mi spuneti este grav?

10-12-2012
tiberiu_roberto
Nu este medic/terapeut
tiberiu_roberto
buna ziua, am facut analizele la sange si mi-au iesit putin cam mari : limfocite - 45, 4 granulocite - 46, 9, calciul ionic seric 3, 83. vreau sa imi raspunda si mie cineva daca e asa grava problema asta, mulumesc.
2 comentarii
0
10-12-2012, ora 16:44
maria 123
Nu este medic/terapeut
maria 123
scrie pt CE boala ti-ai facut aceste analize,
sa-ti poata raspunde un medic
si
de asemenea valorile maxime-minime ale fiecarei analize
sanatate
0
10-12-2012, ora 18:18
tiberiu_roberto
Nu este medic/terapeut
tiberiu_roberto
nu mi-am facut pentru nici o boala, mi-am facut analize sa vad cum stau cu sanatatea si cele care le-am scris acolo au valori marite /scazute fata de cele normale.
Adaugă un comentariu / răspuns

12-11-2019, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
OptiBac
OptiBac - probiotice adaptate nevoilor tale
Optibac Probiotic zilnic Extra Forte are o concentratie de 20 miliarde de bacterii vii si contine Lactobacillus acidophilus NCFM - cea mai cercetata tulpina acidophilus din lume. Este probioticul ideal pentru persoanele care au urmat un tratament indelungat cu antibiotice, se confrunta cu alergii sau afectiuni digestive. Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • A fost dezvoltat un sistem cu micro-ace pentru a analiza concentrația medicamentelor din organism
  • Analize uzuale (și interpretarea lor pe scurt)
  •  

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
    Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.