gingie rupta
Mi s-a rupt gingia din partea din spate a dintelui, nu de tot, ci inca 'ararna'. A capatat partea lezata culoarea maro. Ce ar trebui sa fac, ma deranjeaza tare cand mananc!
1 comentarii
Ce ai facut, până la urmă?
Si eu am o bucata de gingie care atârnă...
Si eu am o bucata de gingie care atârnă...
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 0Cat este de grav si daca durerile de cap sunt legate de dantura?
- 3Nevoie de ajutor! Decimentare imposibila, proteza telescopata
- 1Parodontoză în stare avansată
- 2Parodontoza
- 1Inflamație măsea
- 2Parodontoza incipienta
- 6Sangerare dinti
- 1Gingii retrase și inflamate. Doresc sfatul unui medic
- 2Rog recomandări clinica/medic specializat pe boala paradontala
- 1Spatii intre dinti dupa terapie cu laser pt. parodontoza