gingie rupta

20-09-2015
vera200
Nu este medic/terapeut
vera200
Mi s-a rupt gingia din partea din spate a dintelui, nu de tot, ci inca 'ararna'. A capatat partea lezata culoarea maro. Ce ar trebui sa fac, ma deranjeaza tare cand mananc!
1 comentarii
0
14-04-2020, ora 09:34
UdreaDenisa
Nu este medic/terapeut
UdreaDenisa
Ce ai facut, până la urmă?
Si eu am o bucata de gingie care atârnă...
Adaugă un comentariu / răspuns