Greutate bebelus
Bună ziua, bebelușa mea în vârsta de 5 luni si jumătate, s-a născut cu 2.830, am scos-o din spital cu 2.680. La o lună avea 3.800, la 3 luni avea în jur de 5.000 acum la 5 luni jumătate are 5.800, nu este prea puțin ? Am impresia ca stagnează în greutate. Este un bebelus foarte energic, alaptată exclusiv, mă îngrijorează foarte tare greutatea ei. Mulțumesc
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 1Plânsul bebelușei de 3 luni jumătate înainte de somn
- 1Fluimucil sau nu?
- 0Luxație congenitala de solduri la bebe
- 1Somn bebelus - de ce plange inainte sa adoarma?
- 1Bebe 5 luni, refuză laptele
- 3Infecție campylobacter bebe 6 luni
- 1Scaun rar bebelus 2 luni și 1 săptămana
- 1Am greșit când am înlocuit laptele fără lactoză cu cel cu lactoză inițial
- 1tuse seacă si rară fără alte simptome la bebe 4luni jumătate
- 1Bebelușul nu acceptă laptele