Implant mamar

09-10-2014
Ada0000
Nu este medic/terapeut
Ada0000
Buna fetelor ! Am si eu o intrebare, cine s-a operat la dnl dr. Marius Popesc de la clinica Zetta! As vrea sa aflu mai multe pareri despre dumnealui, in caz contrar imi puteti recomanda niste dr buni dar care nici sa te jupoaie de bani!
2 comentarii
0
09-10-2014, ora 10:33
amihaela
Nu este medic/terapeut
amihaela
cel mai bine pentru sanatatea ta este sa te interesezi si la alte clinici, eventual din afara.
sunt multe reprezentante si in romania a spitalelor din turcia si ei te pot indruma.
am o prietena care a avut probleme mari si a trebuit sa i se extirpe ambi sani. a fost la medical park in turcia si acum nu mai are probleme. eu zic sa te interesezi mult mai bine inainte de a face pasul asta.
mai bine dai putin mai mult si ai garantia reusitei interventiei.
multa bafta
1
09-10-2014, ora 11:07
Ada0000
Nu este medic/terapeut
Ada0000
Multumesc amihaela, problema este ca iimi este cam greu sa merg in alta tara, acum depinde ce fel d prob a intampinat pr ta si cine a operat o ! Sint 100%convinsa k si la noi in romania sunt medici extraordinari de buni, oricum, mai ales sa plec in alta tara este greu la intoarcere cu drumul mai multe...
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
23-06-2022, ora 19:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
CHirurgi și Clinici de chirurgie
Medici-Chirurgi.ro - caută un chirurg sau recomandă unul
Un website dedicat pacienților ce necesită o intervenție chirurgicală. Găsiți aici liste cu chirurgi și clinici de chirurgie, prezentări de servicii și recomandări ale pacienților, dar și informații detaliate despre fiecare operație.
Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Nouă decese legate de o formă de cancer asociată cu implanturile mamare
  • Cum afectează suprafețele implanturilor mamare din silicon sistemul imunitar?
  • Riscurile implanturilor mamare
  •