imunitate foarte scazuta

11-06-2012
nic-nic
Nu este medic/terapeut
nic-nic
sant mamica unei fetite de 4 ani si jumatate si nu stiu ce sa fac, ce sa-i mai dau pentru imunitate va rog mult ajutati-ma si pe mine cu un sfat. multumesc
3 comentarii
0
12-06-2012, ora 01:37
Dacian Purcarita
Identitate neconfirmată
Dacian Purcarita
Incercati apa de argint coloidal
0
13-06-2012, ora 22:02
nic-nic
Nu este medic/terapeut
nic-nic
multumesc din suflet pt sfat. as mai avea o intrebare legata de mine nu de copil ce as putea lua impotriva stranutului am mers la doctor si mi sa zis ca sunt alergica la clorul din apa. ce ma sfatuiti sa iau. multumesc
.
0
11-07-2012, ora 03:30
nic-nic
Nu este medic/terapeut
nic-nic
Buna ziua. va rog din suflet ajutati-ma si pe mine cu un sfat de vreun an si jumatate stranut continuu, imi curge nasul apa . am fost la medic si mi sa dat o reteta dar degeaba. SANT DISPERATA NU STIU CE SA MAI FAC SI CE SA MAI IAU. Eu crec parerea mea ca as avea SINUZITA. va rog dati-mi si mie un sfat ce sa iau unde sa merg pt analize. MULTUMESC
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • O pastilă care imită sistemul imunitar
  • Un nou pas spre crearea unui medicament pentru tratarea rapidă și completă a alergiilor
  • Mediul, mai important pentru sistemul imun decât ereditatea
  • Efectele benefice ale soarelui asupra sistemului imun
  • A fost descoperită o substanță ce acționează asupra sistemului imunitar precum adrenalina
  • Probioticele și sistemul imunitar
  • Modificările sistemului imunitar pot promova îmbătrânirea sănătoasă
  •