infectie urinara si e-coli

17-10-2012
mihayos
Nu este medic/terapeut
mihayos
buna ziua,

mi-am facut analizele si mi-a iesit infectie urinara cu bacteria e-coli, am luat tratament antibiotic si urinal akut, menstruatia trebuia sa-mi vina pe 30 septembrie si nu mi-a venit nici acum 17 octombrie, insarcinata nu sunt pentru ca mi-am facut 3 teste de sarcina cu teste diferite si au iesit negativ. Poate sa-mi intarzie atat de mult de la tratament si de la infectia urinara cu bacteria respectiva? Am scurgeri maroni asa cum le aveam mereu inainte sa-mi vina, dar niciun semn sa-mi vina si menstruatia. La sf luni sunt programata la gine, dar pana atunci puteti sa-mi dati vreun sfat va rog. Ciclul nu il am regulat, pastile anticonceptionale nu iau. Care ar fi cauza? Multumesc frumos. O zi buna!
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

12-10-2020, ora 11:40
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Masca Respiratorie KN95

Evită măștile neconforme
Masca KN95 de la Manasana a fost evaluată și testată de peste 50 de medici, poze și concluziile acestora le găsești aici.

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.