De 3 zile încoace am observat ca nu prea am temperatura corpului normala
Buna ziua, ma scuzați ca scriu pe subiectul acesta, dar nu am găsit unul potrivit. De 3 zile încoace am observat ca nu prea am temperatura corpului normala, am 36, 1/35, 2/34, 9 după care mai urca și tot asa. Sa fie din cauza ca de 3 zile sunt la menstruației și am avut dureri foarte mari? Sau pe baza hormonală din cauza menstruației? Va rog mult dacă mi-ați putea da un răspuns, mulțumesc!
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 0Toxoplasmoza
- 5Vaccinul antirabic
- 0Infectie cu acanthamoeba
- 1În tratamentul cu Monural este afectat pacientul dacă este pe anticoagulant Sindrom?
- 2Lyme cronic - reactie autoimuna agresiva la antibiotice, medicamente, alimente
- 2Expunere HIV
- 1Interpretare analize
- 1Capusa?
- 1Klebsilela si enterococus ecoli
- 1Klebsiella