Limfom hodgkin
Buna seara, e prima oara cand intru pe acest forum si doresc foarte mult orice informatie, sfat, sugestie in legatura cu Limfomul hodgkin gradul 3.Sotul meu a fost diagnosticat acum o luna si a facut deja 2 sedinte de chimioterapie, as vrea sa vorbesc cu persoane care au sau au avut aceeasi boala.Multumesc amticipat
3 comentarii
Buna doamna Iuliana.Eu sunt mama unui băiețel de 19 ani, care a fost diagnosticat cu aceiași boală.A făcut și el 2 ședințe de chimioterapie.Sotul dv cum, se simte ?
As dori să ținem legătura mai ales că au amândoi aceiași boală stadiul 3.Pt.noi dar și pt el e tare greu
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 5Boala Hodgkin-detalii si sanse de a avea copii
- 3limfom Hodgkin
- 23limfom hodgkin - in remisie
- 60se pote vindeca boala hodgkin?
- 12boala hodgkin - tratament
- 5Boala Hodgkin se trateaza.. unde?
- 7hodgkin-va rog sa ma ajutati
- 6hodgkin, stadiul 2 A
- 4Boala Hodgkin
- 2limfomul hodkin, deces in cazul unei anestezii totale?
- 8Osteoperoza grad 4
- 5Interpretare rezultat PET CT
- 102Marijuana medicinala
- 31limfomul hodgkin stadiul III A
- 3Intrebare limfom
- 0va rog sa ma ajutati sa inteleg si eu rezultatele analizelor
- 1Limfom Hodgkin
Mai multe informații despre: Limfomul Hodgkin
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: