Macrocrania

18-12-2017
Alvi
Nu este medic/terapeut
Alvi
Buna ziua ! Nepotelul meu a fost diagnosticat cu Macrocrania in urma unui consult la Timisoara. Ma poate indruma cineva unde putem merge cu el mai departe, ce anume trebuie facut? Bebele are 11 luni si masura capului de 52 cm.. Astept un raspuns de la dumneavostra. va multumesc
1 comentarii
1
19-12-2017, ora 06:15
Dr. Baciu Damian
Pediatrie, Brasov
Dr. Baciu Damian
Supraveghere intr-un serviciu de Neurologie infantila. Succes !
Adaugă un comentariu / răspuns