Marire sani

11-02-2012
sim_nur
Nu este medic/terapeut
sim_nur
Buna ziua la toata lumea!

Intru prima data pe acest forum sa postez desi am mai citit posturi in trecut. Sunt aproape trei ani de la operatia mea de augumentare mamara si in urma cu aproape o luna s-a operat si sora mea. Desi inainte de operatia mea am facut multe cautari pt un doctor bun, nu a mai fost cazul la sora mea ca am mers la acelasi doctor eu fiind foarte multumita de rezultat. Eu m-am operat la Sibiu, acum am mers la Arad ca Dr Siclovan s-a mutat la o Clinica de acolo. E un medic cu CV ul impresionant, foarte optimist dar cel mai important rezultatele lui arata foarte bine. Sunt convinsa ca sunt multi medici buni peste tot insa daca vreti sa mergeti la cineva care are rezultate foarte bune eu zic ca merita..am vazut fete operate de el si inainte de interventia mea (sunt as medical si mi-a fost usor sa am acces la fete operate de el) iar acum dupa operatia Laviniei (sora mea) sunt mai convinsa...daca vreti sa vedeti sanii mei sunt pozati la el pe site la prezentarile de caz, cazul trei parca -pacienta 32 ani etc...sper sa fie de folos informatia asta pt cine cauta doctori pt interventie. Multa bafta tuturor
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
23-06-2022, ora 19:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
CHirurgi și Clinici de chirurgie
Medici-Chirurgi.ro - caută un chirurg sau recomandă unul
Ați trecut printr-o operație? Ajutați alți pacienți oferind o recomandare chirurgului care v-a operat.
Accesați site-ul
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Implanturi mamare - silicon sau ser fiziologic?
  • Implant mamar: moft sau necesitate?
  • Modificări ale pielii la nivelul sânilor - cauze posibile
  •